OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Як відповісти на запит поліції?

 

Досить часто, суб’єкти господарювання отримують запити від правоохоронних органів, органів Антимонопольного комітету України тощо про надання інформації та документів, але далеко не кожен підприємець знає: чи правомірний даний запит? як правильно скласти відповідь на запит? які санкції за ненадання відповіді на запит?

В законодавстві чітко встановлена норма, яка надає право Національній поліції України, її територіальним органам та структурним підрозділам подавати запити на отримання інформації, документів та інших матеріалів в суб’єктів господарювання.

З якою ціллю та на яких підставах органи поліції можуть направити Вам запит?

Як надати відповідь на запит НКРЗІ?

 

Досить часто при здійсненні своєї діяльності оператори та провайдери телекомунікації отримують листи про необхідність надання інформації від Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ).

Одним з основних завдань НКРЗІ є збирання та аналіз даних ринку телекомунікаційних послуг, а також контроль за якістю даних послуг. В законодавстві про телекомунікаційну діяльність зазначається, що посадові особи НКРЗІ можуть направляти запити на отримання (уточнення) інформації та пояснень від операторів та провайдерів, а також у зв’язку з розглядом звернень фізичних та юридичних осіб.

Як відповісти на запит Антимонопольного комітету України

 

Завданнями Антимонопольного комітету України (далі - АМКУ) є контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, контроль за концентрацією, узгодженими діями суб'єктів господарювання, захист конкуренції в сфері державних закупівель, сприяння розвитку добросовісної конкуренції та проведення моніторингу державної допомоги бізнесу.

Широкий спектр завдань і обумовлює широкі повноваження, які поширюються на всі сфери бізнесу.

З метою контролю, моніторингу, в рамках розгляду справ, АМКУ має право направляти запити, вимоги будь-яким суб'єктам господарювання.

Як отримати ліцензію на дитячий садок?

 

Особи, які хочуть відкрити дитячий садочок і отримати ліцензію часто задаються питанням, що для цього потрібно. Крім необхідних документів для ліцензії, які можна знайти в законах, на сайтах юридичних фірм, також потрібно дотримуватися матеріально-технічних та організаційних вимог.

Перш за все, варто відзначити, для того щоб отримати ліцензію на садочок юридичній особі або фізичній особі - підприємцю необхідно розробити відповідно статут або положення.

Статут і положення в свою чергу повинні відповідати ліцензійним умовам.

Що ж потрібно знати при підготовці матеріально-технічної бази садка?

Ліцензія Мінсоцполітики для агентства з працевлаштування

 

Починаючи з 2014 року і отримання безвізового режиму в ЄС, українці все частіше користуються можливістю заробляти у сусідніх західних країнах. Саме тому настільки бурхливо розвивається ринок посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

Консультування, підбір вакансій і розміщення реклами про вакансії за кордоном регулюється законодавством і ліцензується. Ліцензія безстрокова і видається Міністерством соціальної політики України. За 2018 рік Мінсоцполітики видало 331 ліцензію, 38 були анульовані, 4 ліцензіатам відмовили у видачі, а також видано 453 рішення «залишити справу без розгляду». Практика показує, що при отриманні ліцензії самостійно потрібно бути готовим до затримок, а саме: кілька разів отримати рішення про усунення помилок і перенесення розгляду справи.

Як отримати посвідку на проживання без візи і виїзду з України

 

Для довгострокового і офіційного перебування нерезидента на території України необхідно оформити ВНЖ. Даний порядок передбачений українським законодавством. Існують певні підстави для оформлення ВНЖ, а саме:

Як агентству з працевлаштування виконувати ліцензійні умови?

 

Крім отримання ліцензії до агентства з працевлаштування за кордоном виставляється ряд вимог, які є обов'язковими до виконання. Часто до наших юристів звертаються фінансово успішні агентства, які приділили достатньо уваги маркетингу і в той же час пропустили ряд вимог, які існують в цій сфері. Іноді наслідки порушення ліцензійних умов можуть поставити під питання взагалі існування такого проекту.

Для досягнення успіху в тій чи іншій сфері знання всіх нюансів і правил є абсолютною необхідністю. Отримуючи ліцензію на посередництво у працевлаштуванні краще заздалегідь підготуватися до юридичних вимог. Пропонуємо вивчення ліцензійних умов з працевлаштування за кордоном як спосіб зробити свою справу більш ефективною і захищеною. Вимоги до агентств можна розділити на наступні групи:

Як відповісти на запит податкових органів


Кожне підприємство, що діє може стикатися у своїй роботі із запитами з податкових органів про надання інформації. В останні роки такі листи почастішали через боротьбу державного апарату з тіньовою зайнятістю. І в такому випадку, приводом дати інформацію, може бути наявність на підприємстві тільки одного працевлаштованого працівника (директора) або суттєві обороти при малій кількості працевлаштованих співробітників.

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message