OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Ліцензія Мінсоцполітики для агентства з працевлаштування

 

Починаючи з 2014 року і отримання безвізового режиму в ЄС, українці все частіше користуються можливістю заробляти у сусідніх західних країнах. Саме тому настільки бурхливо розвивається ринок посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

Консультування, підбір вакансій і розміщення реклами про вакансії за кордоном регулюється законодавством і ліцензується. Ліцензія безстрокова і видається Міністерством соціальної політики України. За 2018 рік Мінсоцполітики видало 331 ліцензію, 38 були анульовані, 4 ліцензіатам відмовили у видачі, а також видано 453 рішення «залишити справу без розгляду». Практика показує, що при отриманні ліцензії самостійно потрібно бути готовим до затримок, а саме: кілька разів отримати рішення про усунення помилок і перенесення розгляду справи.

Як отримати посвідку на проживання без візи і виїзду з України

 

Для довгострокового і офіційного перебування нерезидента на території України необхідно оформити ВНЖ. Даний порядок передбачений українським законодавством. Існують певні підстави для оформлення ВНЖ, а саме:

Як агентству з працевлаштування виконувати ліцензійні умови?

 

Крім отримання ліцензії до агентства з працевлаштування за кордоном виставляється ряд вимог, які є обов'язковими до виконання. Часто до наших юристів звертаються фінансово успішні агентства, які приділили достатньо уваги маркетингу і в той же час пропустили ряд вимог, які існують в цій сфері. Іноді наслідки порушення ліцензійних умов можуть поставити під питання взагалі існування такого проекту.

Для досягнення успіху в тій чи іншій сфері знання всіх нюансів і правил є абсолютною необхідністю. Отримуючи ліцензію на посередництво у працевлаштуванні краще заздалегідь підготуватися до юридичних вимог. Пропонуємо вивчення ліцензійних умов з працевлаштування за кордоном як спосіб зробити свою справу більш ефективною і захищеною. Вимоги до агентств можна розділити на наступні групи:

Як відповісти на запит податкових органів


Кожне підприємство, що діє може стикатися у своїй роботі із запитами з податкових органів про надання інформації. В останні роки такі листи почастішали через боротьбу державного апарату з тіньовою зайнятістю. І в такому випадку, приводом дати інформацію, може бути наявність на підприємстві тільки одного працевлаштованого працівника (директора) або суттєві обороти при малій кількості працевлаштованих співробітників.

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message