OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Оскарження рішень АМКУ в суді 2018-03-10 21:59:38

 

Для успішного ведення бізнесу в Україні дуже важливо не порушувати встановлені Антимонопольним комітетом України (АМКУ) правила, які захищають конкуренцію у підприємницькій діяльності.

У разі порушення антимонопольних правил Вашому бізнесу загрожують непотрібні перевірки, приписи, а також величезні штрафні санкції або судова тяганина.

У наших реаліях не є великим секретом і те, що Ваші недобросовісні конкуренти в своїх меркантильних цілях можуть подати скаргу в АМКУ на нібито Ваші антиконкурентні дії та інші надумані порушення Вами законодавства в сфері захисту економічної конкуренції.

Для того, щоб довести свою правоту, відстояти свої законні інтереси, потрібні як мінімум теоретичні знання і практичні навички розглядів у судових справах, у сферах підконтрольних АМКУ.

Але, якщо вже на Вашому підприємстві проходить перевірка органів АМКУ або ними винесено рішення, в тому числі з накладенням штрафних санкцій, Вам негайно потрібно звернутися до наших професіоналів.

 

Якщо Вам потрібно:

 • повністю або частково скасувати рішення АМКУ;
 • скасувати або зменшити суму штрафних санкцій.

 

Наші досвідчені юристи:

 • проведуть всебічний аналіз Вашої ситуації;
 • здійснять правову оцінку Ваших дій;
 • при необхідності складуть заяву в АМКУ про перевірку рішення територіального відділення АМКУ;
 • проведуть консультацію про можливість та перспективність оскарження рішень АМКУ у господарському суді;
 • складуть пакет документів і подадуть позовну заяву до господарського суду, забезпечивши юридичний супровід справи до постанови рішення суду

 

Вартість послуг з оскарження рішень АМКУ в суді договірна, залежить від складності ситуації, і обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку. 

 

Правові аспекти оскарження рішень АМКУ у господарському суді:

 1. Поданню позовної заяви на рішення територіального відділення АМКУ в господарський суд (в разі доцільності) може передувати оскарження (заява про перевірку рішення) вищестоящим органом АМКУ.
 2. Строк позовної давності для оскарження рішень органів АМКУ в господарському суді складає 2 місяці з моменту отримання рішення заявником. Зазначений строк не може бути поновлено.
 3. Предметом оскарження в господарському суді може бути не тільки рішення органу АМКУ, а також інші акти, в тому числі офіційні рекомендації АМКУ, листи, відповіді органів АМКУ, акти державних уповноважених АМКУ.
 4. Господарський суд за результатами розгляду справи щодо оскарження рішення органів АМКУ може визнати рішення АМКУ недійсним повністю або частково. Вимоги зобов'язати АМКУ прийняти нове рішення не підлягають задоволенню в господарському суді.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або