OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Митно-брокерські послуги 2013-03-31 13:41:50

 

Послуги з супроводження зовнішньоекономічних операцій, митно-брокерські послуги. Наші досвідчені спеціалісти у митній справі допоможуть Вам у проходженні складних процедур митного оформлення, наші юристи допоможуть Вам скласти зовнішньоекономічний контракт та підготують для Вас перелік дозвільних документів, наші бухгалтери-експерти допоможуть Вам правильно спланувати Ваші податкові зобов’язання та застережуть від помилок при обліку зовнішньоекономічних операцій.

Замовляючи у нас митно-брокерські послуги, Ви можете отримати: 

1.Акредитацію на митниці – постановка на облік Вашого підприємства у м. Києві і Київській області.

2.Довідку про відсутність валютних цінностей за кордоном.

3.Підготовку та оформлення зовнішньоекономічного договору з урахуванням процедур митного оформлення та валютного контролю Вашого банку.

4.Довідку ТПП про код УКТЗЕД.

5.Довідку санітарно-епідеміологічної служби (гігієнічний сертифікат).

6.Сприяння у сертифікації або декларації відповідності, отримання знаку СЕ (для експорту у Європу).

7.Отримання листів від Міністерства екології, зокрема листів про відсутність озоноруйнівних речовин і висновків про транскордонне перевезення небезпечних відходів.

8.Довідку про проходження метрологічної повірки.

9.Дозвіл охорони праці на застосування обладнання, машин і механізмів підвищеної небезпеки.

10.Листи ветеринарної служби, служби карантину рослин, інших органів.

11.Погодження і ліцензії Міністерства економіки.

12.Митне оформлення імпортних операцій чи експортних операцій,  а також проходження митних процедур для інших митних режимів.

 

На даний час чинним законодавством передбачено такі митні режими:

Імпорт (випуск для вільного обігу) - це режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України.

Реімпорт - це режим, відповідно до якого товари, що були вивезені або оформлені для вивезення за межі митної території України, випускаються у вільний обіг на митній території України зі звільненням від сплати митних платежів, та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Експорт (остаточне вивезення) - це режим, відповідно до якого українські товари випускаються для вільного обігу за межами митної території України без зобов’язань щодо їх зворотного ввезення.

Реекспорт - це режим, відповідно до якого товари, що були раніше ввезені на митну територію України або на територію вільної митної зони, вивозяться за межі митної території України без сплати вивізного мита та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Транзит - це режим, відповідно до якого товари та/або транспортні засоби комерційного призначення переміщуються під митним контролем між двома митними органами України або в межах зони діяльності одного митного органу без будь-якого використання цих товарів, без сплати митних платежів та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Тимчасове ввезення - це режим, відповідно до якого іноземні товари, транспортні засоби комерційного призначення ввозяться для конкретних цілей на митну територію України з умовним повним або частковим звільненням від оподаткування митними платежами та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності і підлягають реекспорту до завершення встановленого строку без будь-яких змін, за винятком звичайного зносу в результаті їх використання.

Тимчасове вивезення - це режим, відповідно до якого українські товари або транспортні засоби комерційного призначення вивозяться за межі митної території України з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності і підлягають реімпорту до завершення встановленого строку без будь-яких змін, за винятком звичайного зносу в результаті їх використання.

Митний склад - це режим, відповідно до якого іноземні або українські товари зберігаються під митним контролем із умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Вільна митна зона - це режим, відповідно до якого іноземні товари ввозяться на територію вільної митної зони та вивозяться з цієї території за межі митної території України із звільненням від оподаткування митними платежами та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, а українські товари ввозяться на територію вільної митної зони із оподаткуванням митними платежами та застосуванням заходів нетарифного регулювання.

Безмитна торгівля - це режим, відповідно до якого товари, не призначені для вільного обігу на митній території України, знаходяться та реалізуються для вивезення за межі митної території України під митним контролем у пунктах пропуску через державний кордон України, відкритих для міжнародного сполучення, та на повітряних і водних транспортних засобах комерційного призначення, що виконують міжнародні рейси, з умовним звільненням від оподаткування митними платежами, установленими на імпорт та експорт таких товарів, та без застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Переробка на митній території - це режим, відповідно до якого іноземні товари піддаються у встановленому законодавством порядку переробці без застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, за умови подальшого реекспорту продуктів переробки.

Переробка за межами митної території - це режим, відповідно до якого українські товари піддаються у встановленому законодавством порядку переробці за межами митної території України без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, за умови повернення цих товарів або продуктів їх переробки на митну територію України у митному режимі імпорту.

Знищення або руйнування - це режим, відповідно до якого іноземні товари під митним контролем знищуються або приводяться у стан, який виключає можливість їх використання, з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами, установленими на імпорт цих товарів, та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Відмова на користь держави - це режим, відповідно до якого власник відмовляється від іноземних товарів на користь держави без будь-яких умов на свою користь.

 

Кожен митний режим для певної групи товарів має свої особливості тарифного і нетарифного регулювання. Наші спеціалісти допоможуть Вам пройти митні процедури швидко і без зайвих платежів.

Замовляючи у нас митно-брокерські послуги, Ви отримаєте комплексну підтримку Вашого зовнішньоекономічного проекту.

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або