OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Ліцензія на внутрішні перевезення пасажирів автомобільним транспортом 2016-07-20 17:00:35

 

Послуги з перевезення пасажирів, будь-то таксі або автобусом, дуже популярний вид бізнесу, який вимагає відповідального ставлення. Одним з видів контролю держави над пасажирськими перевезеннями є ліцензування. 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» перевезення пасажирів автомобільним транспортом підлягає ліцензуванню

 

Ліцензія видається на такі види робіт:

1. надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами;

2. надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі;

3. надання послуг з внутрішніх  перевезень  пасажирів  легковими автомобілями на замовлення. 

Ліцензія на автомобільні перевезення пасажирів є безстроковою і діє по всій території України.

 

Наша організація готова надати Вам комплекс послуг з отримання ліцензії перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Строки і вартість:

Строк отримання ліцензії – 14 робочих днів.

Вартість юридичних послуг - від 2500 гривень (один автомобіль).

Додатково 500 гривень за кожний наступний автомобіль.

Обов'язкові платежі державі - один прожитковий мінімум для працездатних осіб (станом на 01.10.2017 становить 1684 гривень).

 

Ліцензія на перевезення
Ліцензія на перевезення

 

Документи та інформація, які необхідні для отримання ліцензії на право автомобільного перевезення пасажирів:

1. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2. Відомості з ЄДРПОУ (статистика);

3. Банківські реквізити;

4. Копія технічного паспорта на транспортний засіб;

5. Копія документа, що підтверджує право користуватися транспортним засобом;

6. Інформація про марку, тип, серійний номер таксометра та про наявність спеціального оснащення легкового автомобіля (для перевезення пасажирів на таксі);

7. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу або тимчасового реєстраційного талону;

8. Інформація про наявність власної або орендованої матеріально-технічної бази, необхідної для проведення технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів, перевірки їх технічного стану, зберігання, забезпечення проведення медичного огляду водіїв або завірені договори про закупівлю таких послуг (для автомобільних перевізників, що використовують працю найманих водіїв).

 

6 основних переваг, які Вам надає ліцензія на внутрішні автомобільні перевезення пасажирів:

1. Ви отримуєте можливість законно здійснювати перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

2. Можливість рекламувати свою діяльність стає реальною.

3. Маючи трирічний досвід роботи на внутрішніх перевезеннях Ви можете претендувати на отримання ліцензії на міжнародні перевезення.

4. Наявність ліцензії на пасажирські перевезення автомобільним транспортом привертає увагу і викликає довіру більшості споживачів, особливо, коли мова йде про безпеку.

5. Суб'єкт господарювання, який легально займається перевезенням пасажирів автомобільними транспортними засобами, має більше можливостей на ринку даних послуг.

6. Вас не притягнуть до адміністративної відповідальності за надання послуг з автомобільного перевезення пасажирів без ліцензії.

 

Ви отримуєте наступний комплекс юридичних послуг:

1. Консультація досвідченого юриста з приводу необхідності та порядку одержання ліцензії.

2. Складання пакету документів, який необхідно подати для отримання ліцензії на автомобільні пасажирські перевезення.

3. Подача пакету документів.

4. Отримання ліцензії на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

 

Додаткові послуги:

Складання договору оренди.

Складання договору на технічне обслуговування.

 

Наша компанія надає юридичні послуги суб'єктам підприємницької діяльності з 2009 року. Наші юристи мають багаторічний досвід у наданні юридичної допомоги, у тому числі і в отриманні ліцензій на автомобільні перевезення пасажирів.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання ліцензії на пасажирські перевезення автомобільним транспортом - телефонуйте, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

Органом ліцензування даної діяльності є Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Ліцензійні умови встановлюють загальні та спеціальні організаційні, технічні, кваліфікаційні вимоги під час виконання робіт з надання послуг з перевезення пасажирів (затверджені Постановою Кабінету Міністрів України 02.12.2015 № 1001).  

Порядок здійснення перевезень пасажирів та їх багажу автобусами, таксі, легковими автомобілями на замовлення регулюється Постановою Кабінету Міністрів від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту». Ліцензіати зобов'язані надавати послуги з перевезення автомобільним транспортом, на який оформлено:

1. Відповідний реєстраційний документ, а у разі відсутності в автотранспортному засобі його власника, крім того, - свідоцтво про право спільної власності на такий автотранспортний засіб або реєстраційний чи інший засвідчений в установленому порядку документ, що підтверджує право користування чи розпорядження таким автотранспортним засобом;

2. Талон про проходження державного технічного огляду автотранспортного засобу;

3. Договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних автотранспортних засобів. 

 

Послуга з перевезення пасажирів - перевезення пасажирів транспортними засобами за плату на договірних умовах із замовником послуги.

Автомобільний транспортний засіб - колісний транспортний засіб (автобус, легковий автомобіль), який використовується для перевезення пасажирів, або виконання спеціальних робочих функцій. 

 

Вимоги до перевезення пасажирів автобусами:

1. Використовувати автобуси які мають понад 9 місць для сидіння пасажирів (включно з місцем водія).

2. Ліцензіатам, які надають послуги з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами, дозволяється здійснювати перевезення стоячих пасажирів на приміських та міських маршрутах автобусами, які за своєю конструкцією мають місця для стоячих пасажирів у кількості, що передбачена технічною характеристикою автобуса та визначеній у реєстраційних документах на цей автобус.

3. Допускати до здійснення таких перевезень водіїв, які мають необхідний рівень професійної кваліфікації, стаж роботи, і на яких оформлено національне посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії «D1», та (або) «D», та (або) «D1E», та (або) «DE».

 

Вимоги до перевезення пасажирів на таксі:

Допускати до надання послуг з перевезення легкові автомобілі, обладнані розпізнавальним ліхтарем оранжевого кольору, який встановлюється на даху автомобіля, діючим таксометром, сигнальним ліхтарем із червоним та зеленим світлом, розташованим у верхньому правому кутку лобового скла, і які мають нанесені композиції з квадратів, розташованих у шаховому порядку на дверцятах автомобіля з правого та лівого боків.

Перевезення пасажирів легковим автомобілем на замовлення - перевезення пасажирів легковим автомобілем загального призначення, замовленим юридичною або фізичною особою з укладанням письмового договору на кожну послугу (або на обумовлений термін обслуговування), у якому визначають умови обслуговування, вартість послуги, термін її виконання та інші положення за домовленістю сторін.

 

Правове регулювання автомобільних перевезень пасажирів:

Закон України «Про автомобільний транспорт»;

Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»;

Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;

Постанова Кабінету Міністрів України № 1001 від 02.12.2016 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом»;

Постанова Кабінету Міністрів України № 609 від 05.08.2015 року «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»;

Постанова Кабінету Міністрів України № 756 від 04.07.2001 «Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності».

 

За здійснення діяльності з перевезення пасажирів автомобільним транспортом без ліцензії передбачена адміністративна відповідальність (штраф від 17 000 гривень до 34 000 гривень з конфіскацією знарядь виробництва і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, або без такої).

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або