OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Квоти на наркотики 2016-06-25 20:09:06

 

Щорічно Кабінет Міністрів України визначає квоти на наркотичні засоби і психотропні речовини, в межах яких здійснюються культивування рослин, що містять наркотичні засоби чи психотропні речовини, включених до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів виробництво, виготовлення, зберігання, ввезення на територію України, вивезення з території України наркотичних засобів, психотропних речовин, включених до Переліку.

 

Квотуванню підлягають:

1) культивування рослин, включених до списку 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

2) виробництво, виготовлення, зберігання, ввезення на територію України, вивезення з території України наркотичних засобів і психотропних речовин, включених до таблиць II і III переліку, препаратів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що перевищує гранично допустиму норму;

 

Суб’єкти господарювання (які здійснюють ветеринарну чи медичну практику, підприємства, установи, організації, які виготовляють, зберігають, ввозять чи вивозять з території України наркотичні засоби, психотропні речовини тощо), що бажають здійснювати хоча б одну з вищевказаних операцій мають отримати квоти, в межах яких вони будуть здійснюватися контрольовані операції.

 

Для отримання квот на наступний рік суб’єкти господарювання подають заяву на визначення квот до Державної служби України з контролю за наркотиками:

до 15 листопада – на діяльність з культивування рослин, включених до списку 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

до 1 грудня – на виробництво, виготовлення, зберігання, ввезення на територію України, вивезення з її території наркотичних засобів і психотропних речовин, включених до таблиць II і III переліку, препаратів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що перевищує гранично допустиму норму.

 

Будьте уважні! Суб’єкти господарської діяльності, які не подали заяви до сплину вказаних термінів не матимуть права на отримання квот і не зможуть здійснювати свою діяльність протягом наступного року.

 

Суб’єкти, які тільки почали здійснювати свою діяльність після отримання ліцензії на обіг наркотичних речовин мають також подати заяву на визначення квот до вказаного терміну (15 листопада або 1 грудня). Якщо ж Ви прострочите вказаний термін, Вам доведеться чекати наступного року для того щоб тільки подати заявку на визначення квот, а отже Ви фактично не матимете можливості здійснювати свою діяльність протягом поточного року.

 

Форма заяви на визначення квот на виробництво, виготовлення, зберігання, вивезення і ввезення на територію України наркотичних засобів і психотропних речовин, включених до таблиць II і III переліку, препаратів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що перевищує гранично допустиму норму затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 року № 589 (Додаток 2).

 

Форма заяви на визначення квот на культивування рослин, включених до списку 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів встановлена вищевказаною постановою (додаток 10).

 

ВАЖЛИВО!!! Дозвіл на ввезення на територію України та вивезення з її території наркотичних засобів та психотропних речовин видається Державною службою з контролю за наркотиками в межах квот. Отже, не маючи квоти, Ви не отримаєте дозвіл на експорт або імпорт наркотичних засобів чи психотропних речовин, без якого ваша зовнішньоекономічна діяльність буде кваліфікована як кримінально караний злочин.

 

Нормативно-правова база квотування наркотичних засобів і психотропних речовин:

Закон України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори».

Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 № 770.

Гранично допустимі кількості наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що містяться в препаратах, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2007 № 1203.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або