OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Ліцензія на телефонію 2015-10-13 14:16:09

Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» визначив діяльність у сфері телекомунікацій як ліцензійну. Одним з видів даної діяльності є надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, а також надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного.

Суб'єкти господарської діяльності будь-якої форми власності можуть отримати ліцензії на здійснення таких видів діяльності:

1. надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: міжнародного (ліцензія видається на всю територію України);

2. надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: міжміського (ліцензія видається на заявлені регіони, але не менше ніж на два регіони);

3. надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого (ліцензія видається на заявлений регіон (регіони)).

Дія ліцензії на фіксований телефонний зв’язок з правом технічного обслуговування поширюється на заявлений регіон протягом 5 років.

 

Наша компанія готова надати Вам комплекс послуг з отримання ліцензії на телефонію.

Строки і вартість:

Строк отримання ліцензії - 60 робочих днів (з дня надання необхідних документів).

Вартість юридичних послуг:

6000 гривень - для фіксованого телефонного місцевого зв'язку з ємністю мережі понад 10 тис. номерів;

5000 гривень - для фіксованого телефонного місцевого зв'язку з ємністю мережі до 10 тис. номерів;

4000 гривень - для фіксованого телефонного місцевого зв'язку з ємністю мережі до 1 тис. номерів і для сільської місцевості;

Вартість юридичних послуг з отримання ліцензій на фіксований міжнародний / міжміський телефонний зв'язок з правом експлуатації та технічного обслуговування телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку - договірна.

 

Обов'язкові платежі державі за видачу ліцензії на фіксований телефонний зв’язок експлуатації та технічного обслуговування телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку (відповідно до виду діяльності, на який видається ліцензія):

а) міжнародного (на всю територію України) - 8993000 гривень;

б) міжміського (не менше ніж на два регіони) - 340000 гривень

в) місцевого:

1. з ємністю мережі до 1 тис. номерів - 1700 гривень;

2. з ємністю мережі до 10 тис. номерів - 8500 гривень;

3. з ємністю мережі понад 10 тис. номерів - 51000 гривень;

4. в сільській місцевості -340 гривень.

 

Ліцензія на телефонію
Ліцензія на телефонію

 

Документи та інформація, які необхідні для отримання ліцензії на фіксований телефонний зв’язок з правом технічного обслуговування:

1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - копія.

2. Копії установчих документів, засвідчені нотаріально або органом, який видав оригінал документа (для юридичних осіб);

2. Копія свідоцтва про право власності на виробниче приміщення або копія договору оренди виробничого приміщення, засвідчені в установленому порядку;

3. Плани утворення та використання телекомунікаційної мережі з підписом заявника - суб'єкта господарської діяльності;

4. Баланс і фінансовий звіт суб'єкта господарювання за останній звітний рік.

 

8 основних переваг, які Вам надає ліцензія на фіксований телефонний зв’язок з правом технічного обслуговування:

1. Можливість законно здійснювати діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, у тому числі надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного.

2. Вам не потрібно отримувати окрему ліцензію на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж.

3. Ви отримуєте можливість рекламувати дану діяльність.

4. Можливість розширити свій бізнес.

5. У сучасному світі існує великий попит на телекомунікаційні послуги.

6. Наявність ліцензії підвищує довіру і привертає увагу споживачів.

7. При продовженні строку дії ліцензії Ви платите не всю суму обов'язкового платежу, а 30 відсотків вартості ліцензії.

8. Вас не притягнуть до адміністративної відповідальності за незаконне здійснення даної діяльності.

 

Комплекс юридичних послуг, який Ви отримуєте при замовленні ліцензії на телефонію:

1. Консультація юриста про необхідність отримання ліцензії і про дотримання ліцензійних умов.

2. Складання необхідного пакету документів.

3. Подача документів.

4. Отримання ліцензії на фіксований телефонний зв’язок з правом технічного обслуговування.

5. Реєстрація в реєстрі операторів і провайдерів.

 

Додаткові послуги:

1. Складання звітів 1-ФМ, 2-ФГ, 3-ФН;

2. Складання статуту (для юридичних осіб);

3. Складання інвестиційного договору;

4. Складання договору оренди;

5. Оформлення дозволу на номерний ресурс;

6. Продовження строку дії ліцензії;

7. Переоформлення ліцензії.

 

Наша компанія надає юридичні послуги з 2009 року. Наші професіонали мають багаторічний досвід у наданні юридичної допомоги, у тому числі і отриманні ліцензій на надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, у тому числі надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання ліцензії - дзвоніть, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного.

Органом ліцензування даної діяльності є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Суб'єкти господарювання, які бажають здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, зобов'язані (згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телекомунікації") подати в НКРЗІ повідомлення про внесення до реєстру операторів і провайдерів.

Після отримання ліцензії обов'язково необхідно оформити дозвіл на номерний ресурс, провести взаємоз'єднання мереж з іншими телефонними операторами з виходом на телекомунікаційну мережу загального користування і освоїти номерний ресурс.

іцензійні умови надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного встановлюють перелік кваліфікаційних, організаційних, технологічних та інших спеціальних вимог, які є обов'язковими для всіх суб'єктів даної діяльності.

Існує ряд вимог, які впливають на отримання ліцензії на фіксований телефонний зв’язок з правом техобслуговування. Насамперед до них відносяться:

1. Штат підприємства, який безпосередньо виконує функції з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж, повинен налічувати як мінімум 30 відсотків працівників, які мають базову вищу освіту в галузі зв'язку та досвід роботи (не менше 1 року) у сфері телекомунікацій;

2. Суб'єкт господарювання - фізична особа повинен мати базову вищу або вищу освіту та досвід роботи (не менше 2 років) у сфері надання послуг фіксованого телефонного зв'язку;

Ліцензіат повинен у місячний термін поінформувати НКРЗІ про початок надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж за ліцензією.

Ліцензіат зобов'язаний надавати телекомунікаційні послуги, передбачені ліцензією, з використанням власної мережі цілодобово за винятком перерв для проведення необхідних ремонтних і профілактичних, які повинні плануватися на час, коли незручності для споживача мінімальні. При цьому графік виконання робіт повинен бути погоджений з операторами мереж, з якими взаємодіє ліцензіат, не пізніше як за п'ять робочих днів.

 

Правове регулювання надання послуг з фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування  складають:

1. Закони України:

«Про телекомунікації»;

«Про ліцензування видів господарської діяльності»;

2. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації № 1789 від 10.12.2009 «Про затвердження Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку : місцевого, міжміського, міжнародного»;

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 5.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»;

4. Постанова Кабінету Міністрів від 16.06.2004 № 773 «Про розміри та порядок зарахування плати за видачу, переоформлення, видачу дубліката, копії ліцензії на провадження діяльності у сфері телекомунікацій і продовження строку її дії».

Кодекс України про адміністративні правопорушення встановлює відповідальність за надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого, міжміського, міжнародного без ліцензії, за порушення порядку та умов надання даних послуг, за порушення умов та правил , які регламентують цю діяльність.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або