OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Отримання висновку СЕС на продукцію 2016-08-20 19:57:03

 

Закон України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» визначає перелік об’єктів державної санітарно-епідеміологічної експертизи (далі - ДСЕЕ), до яких відносить і продукцію.

 

Види продукції, на яку видається Висновок санітарно-епідеміологічної служби:

промислова група - побутові предмети, меблі, обладнання;

косметична продукція - креми, шампуні, бальзами;

побутова хімія;

дезінфікуючі засоби, інсектициди;

дитяче харчування, товари для дітей;

алкоголь і тютюнові вироби.

 

Обов’язковим є отримання висновку СЕС на імпортну продукцію відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, для розмитнення та її подальшої реалізації.

Харчова продукція, до якої також належать дієтичні добавки (БАД), потребує ряд інших дозвільних документів. Відповідно до чинного законодавства виробник повинен приділяти більше уваги якості продукції при самому виробництві і регулярно контролювати як якість сировини, так і якість вже готової продукції.

Строк дії Висновку ДСЕЕ визначається експертом, який проводить експертизу. Головними чинниками прийнятого рішення  в такому випадку є термін дії контракту та властивості самої продукції. Строк дії Висновку ДСЕЕ імпортованої продукції не може становити більш ніж 5 років.

 

Наша компанія готова надати Вам комплекс юридичних послуг з отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію.

Строки і вартість:

Строк отримання висновку ДСЕЕ: 14 робочих днів

Вартість юридичних послуг – від 6000 гривень (залежно від продукції).

У вартість включено всі необхідні державні платежі.

 

Документи та інформація, які необхідні для отримання висновку ДСЕЕ на продукцію напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні фактори:

Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

Банківські реквізити.

Довідка про повний склад об'єкта експертизи та показники його ідентифікації

Дані щодо реєстрації об'єкта експертизи в країні-виробника (для зарубіжної продукції) та перелік країн, де зареєстрований об'єкт експертизи

Документ власника, що декларує відповідність об'єкта експертизи визначеним в Україні вимогам щодо їх якості та безпеки для здоров'я людини;

Етикетка;

Рекомендації із застосування та інструкція для споживача;

Документи з країни-постачальника (виробника), що засвідчують безпечність об'єкта експертизи;

Зразки об'єкта експертизи;

Нормативний документ та технічна документація, у відповідності до яких виготовлений об'єкт експертизи (за наявності);

Акт про обстеження підприємства-виробника продукції (за наявності); висновки галузевих експертиз або фахівців та інші матеріали, що характеризують її виробництво за показниками якості і безпечності;

Протоколи досліджень об'єкта експертизи за показниками якості та безпеки, якщо дослідження проводились раніше, в іншій лабораторії (установі), в тому числі за кордоном;

Ветеринарний дозвіл для продукції тваринного походження та карантинний дозвіл для продукції рослинного походження, в разі, якщо дана продукція буде використовуватись як продовольча сировини та/або продукти харчування; ветеринарне свідоцтво - на технічну;

Методи контролю небезпечних факторів в об'єктах експертизи;

Токсикологічне досьє (для основних діючих речовин, а також для спеціальних інгредієнтів) для продукції парфумерно-косметичної промисловості та товарів побутової хімії;

Результати клінічних, натурних випробувань, популяційних, епідеміологічних досліджень тощо або науково обґрунтовані докази їх недоцільності (у випадках, передбачених законодавством України);

Для проведення державної експертизи генетично модифікованих організмів джерел харчових продуктів, а також харчових продуктів, косметичних засобів, які містять такі організми або отримані з їх використанням - контрольні зразки та документи;

Документ Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України про державну реєстрацію (гігієнічну регламентацію) нових хімічних та біологічних речовин, сировини, сполук, призначених до виробництва та використання, при ввезенні їх в Україну.

 

7 основних переваг, які дає Вам висновок СЕС:

1. Можливість законно здійснювати діяльність та уникнення адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності.

2. Можливість приймати участь у тендерах.

3. Висока конкурентоздатність на ринку.

4. Наявність необхідних дозвільних документів викликає довіру споживачів та контрагентів.

5. Маючи висновок ДСЕЕ Ви можете гарантувати безпечність виробленої продукції.

6. Можливість територіально розширити свою діяльність завдяки експорту продукції, матеріалів.

7. Можливість збувати продукцію до великих торгівельних мереж, які для реалізації товару вимагають наявність висновку ДСЕЕ.

 

Ви отримуєте наступний комплекс юридичних послуг:

Консультація досвідченого юриста.

Розроблення необхідних документів для отримання висновку ДСЕЕ.

Подача пакету документів.

Супровід заявки під час проведення експертизи.

Отримання висновку ДСЕЕ на продукцію, матеріали чи речовини.

 

Додаткові послуги:

Розроблення технічних умов.

Отримання висновку СЕС на документацію.

Отримання висновку СЕС на приміщення.

Отримання акту обстеження підприємства-виробника.

Реєстрація торгової марки.

Отримання сертифікату відповідності.

Оформлення декларації відповідності.

 

Наша компанія надає юридичні послуги суб'єктам господарської діяльності з 2009 року. Юристи нашої організації мають великий досвід у наданні юридичних послуг, у тому числі і в отриманні висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання висновку ДСЕЕ - телефонуйте, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти отримання висновку санітарно-епідеміологічної експертизи продукції.

Висновок ДСЕЕ потрібен не для всіх видів продукції, що імпортується. Перелік продукції, для розмитнення та реалізації якої необхідно отримати висновок ДСЕЕ встановлений Постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. № 1031.

Для продукції, що виробляється на території України Висновок ДСЕЕ необхідний для оформлення сертифікату або декларації відповідності як документ, який підтверджує відповідність продукції санітарним нормам.

Необхідність отримання Висновку ДСЕЕ на продукцію встановлюється конкретним технічним регламентом на певну продукцію (наприклад, Технічний регламент мийних засобів, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 № 717). Технічний регламент містить також вимоги до способу оцінки відповідності виробленої продукції технічним регламентам (оформлення декларації відповідності або сертифікату відповідності). Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації визначений на підзаконному рівні.

Перед проведенням експертизи продукції необхідно мати Висновки ДСЕЕ на обладнання та запросити спеціалістів Державної санітарно-епідеміологічної служби України для проведення обстеження підприємства, результатом якого є Акт обстеження підприємства-виробника.

 

Висновок ДСЕЕ має власний реєстраційний номер, дату видачі і строк дії висновку, назву об'єкта експертизи, код ДКПП для продукції вітчизняного виробництва або код УКТЗЕД для продукції іноземного походження, сферу застосування та реалізації об'єкта експертизи, найменування та адресу виробника та заявника, критерії безпеки.

Висновок експертизи Ви можете оскаржити в адміністративному порядку або до суду протягом 1 місяця з дня його видачі. У випадку оскарження рішення в адміністративному порядку інстанція, до якої слід подавати скаргу, залежить від суб'єкта, який прийняв рішення. Так, якщо рішення було прийняте головним державним санітарним лікарем України, скаргу необхідно подавати до Кабінету Міністрів України. У випадку оскарження рішень головних державних санітарних лікарів та посадових осіб державної СЕС – головному державному санітарному лікарю.

 

Правове регулювання проведення ДСЕЕ продукції:

Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;

Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»;

Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.08.2003 № 1351 «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.06.1999 № 1109 «Про затвердження Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд в Україні»;

Наказ МОЗ України від 10.2000 № 247 «Про затвердження Тимчасового порядку проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 5.10.2011 № 1031 «Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України».

 

Відповідальність за порушення санітарного законодавства:

Особи, винні у порушенні санітарних норм притягуються до .адміністративної відповідальності, що в основному полягає у сплаті штрафу (розмір залежить від вчиненого правопорушення).

До підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосовуються фінансові санкції, розмір яких встановлено залежно від виду порушення.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або

OGP - Lawyers & Accountants