OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Розблокувати ПДВ, податкові накладні 2018-06-19 22:41:17

 

Немає замку без ключа.

Те що заблоковано - можна розблокувати.

Саме так думає керівник, зіткнувшись з проблемою блокування податкових накладних. І він має рацію. Дійсно, система автоматичного блокування накладних містить правила їх розблокування, але вже не автоматичного розблокування, а зі своїми термінами оскаржень і вимогами до документів.

Не кожен ключ підійде до замку.

Певна кількість заблокованих податкових накладних - вже ніколи ніхто не розблокує. В одних випадках дійсно були порушення у платника податків і фіскальні органи припинили чергову «яму» або «транзитера». Але в інших випадках причиною відсутності перспектив розблокування ПДВ - є просто безвідповідальне ставлення до документів, термінів і порядку оскарження, хоча господарська операція була абсолютно прозора і реальна ...

 

Компанія OGP готова надати консультацію і підтримку в процесі всіх етапів розблокування податкових накладних. У нас є досвідчені бухгалтери-експерти та адвокати з досвідом захисту бізнесу клієнтів саме в податкових спорах.

 

Підготовчий етап або профілактичний: наші бухгалтери та юристи оцінюють ризики у Вашому бізнесі, і ми допоможемо підготувати правильну систему документообігу, перевірки постачальників, а також пропишемо в договорах норми, які Вас захистять від неблагонадійних постачальників.

 

Якщо реєстрацію податкової накладної зупинено, то ми для Вас розробимо порядок розблокування ПДВ.

 

  1. Відправлення в орган ДФС повідомлення з документами про підтвердження реальності здійснення операцій по заблокованим ПН / РК.

На даному етапі формується повний пакет документів і підкріплюється до повідомлення для розблокування податкової накладної. При цьому, ми аналізуємо всі документи на предмет підтвердження реальності господарської операції і наявності правових підстав для розблокування податкової накладної. Це найважливіший етап - саме на ньому платник податків несвідомо, у вигляді документів, може віддати всі козирі в руки податкових органів. Найчастіше самостійна підготовка документів може коштувати компанії відсутності навіть судових перспектив в розблокуванні ПН.

 

  1. Подача скарги в ГФС України на рішення комісії про відмову в реєстрації податкових накладних.

Слід зазначити, що на етапі подачі повідомлення суб'єкт господарювання мав в запасі 365 днів, а для подачі скарги на рішення комісії - він має тільки 10 календарних днів. І на даному етапі доцільно додатково додати ті документи, яких не існувало на момент подачі повідомлення. У той же час пропустивши строки - платник податків пропускає можливість отримати розблокування в досудовому, швидкому порядку.

 

  1. Звернення до суду.

Цей етап вийде найдорожчим і довгим для платника податків, оскільки необхідно буде заплатити судовий збір, адвокату і очікувати мінімум півроку, щоб податкова накладна була розблокована в судовому порядку. Слід зазначити, що за цей час можуть зіпсуватися відносини з контрагентом-покупцем, що погано вплине на розвиток бізнесу.

Час це гроші. Не затягуйте із захистом власних інтересів. Не бійтеся відстоювати свої права. Прийнявши рішення розблокувати НН / РК - звертайтеся до досвідчених спеціалістів.

 

 

Правові аспекти:

Введення системи блокування податкових накладних призводить до таких наслідків у продавця і покупця:

№ п/п

Наслідки заблокування податкових накладних

У продавця виникає

У покупця

1.

претензія зі сторони покупця по якнайшвидшому розблокуванні податкової накладної

відсутній податковий кредит, який бере участь у правильному декларуванні та розрахунку суми ПДВ у певному періоді

2.

зобов’язання з ПДВ

відсутній ліміт, який дає право на реєстрацію своїх податкових зобов'язань

3.

обов'язок розробити план по розблокуванню податкових накладних

фактично покупець платить у відповідному періоді не 20% ПДВ, а 40%, коли не отримує в установлені строки свій законний податковий кредит

 

Про причини блокування податкових накладних читайте в нашій статті: «Блокування ПДВ».

 

Після блокування податкової накладної покупець має претензії до продавця, так як він, заплативши за замовлені товари, виконані роботи або надані послуги - не отримує очікуваний податковий кредит і ліміт по ПДВ.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або