OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,


Український бізнес в умовах воєнного стану 2022-09-18 17:50:00

 

Український бізнес в умовах воєнного стану. Законом України № 2102-IX від 24.02.2022 р. затверджено Указ Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», яким із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року введено воєнний стан. Ця дата назавжди перевернула звичний ритм життя і заставила громадян та бізнес пристосовуватися до нових реалій в умовах війни. Адаптація бізнесу в умовах війни. 

Реєстрація підприємства в Україні 2022-02-20 20:33:16

 

Реєстрація підприємства – перший крок до започаткування власної справи, відкриття компанії або структурної перебудови існуючого бізнесу. Наші юристи допоможуть знайти юридичну адресу, скласти установчі документи, обрати найбільш оптимальну систему оподаткування, підібрати види діяльності (КВЕД) та проконсультують стосовно ліцензій і дозволів, які потрібні для діяльності.

Реєстрація компанії в ЄС 2017-04-28 11:35:42

 

Ведення бізнесу передбачає його масштабування та розширення. В умовах глобалізації світової економіки та підписання Україною Угоди про Асоціацію України з Європейським союзом у 2014р. це стає вкрай актуальним.

Отже, український бізнес отримав унікальні можливості до розширення та масштабування бізнесу.

 

Бухгалтерські послуги 2021-11-15 11:01:55
kortinko


Бухгалтерські послуги
– послуги з ведення бухгалтерського і податкового обліку та здачі обов’язкової звітності на договірних засадах "зовнішньою" бухгалтерською компанією, за принципом "аутсорсінга". Ваші переваги: наш комплексний підхід до бізнес-супроводження клієнта.

Ми допоможемо Вам не тільки в бухгалтерських питаннях, а і в суміжних юридичних та митно-брокерських.

Отримання ліцензій 2020-04-12 19:37:47

 

Наша компанія надає послуги з отримання ліцензій та консультації щодо дотримання ліцензійних умов, підготовка суб’єкта господарювання до перевірки дотримання законодавства, оскарження рішення контролюючих органів. Маючи багаторічний досвід в отриманні ліцензій та представництва підприємців перед контролюючими органами, ми можемо впевнено надавати послуги та гарантувати якісне виконання завдань замовників послуг.

Дозволи на діяльність 2016-11-16 08:26:06

 

У разі встановлення на законодавчому рівні необхідність отримання дозволу чи іншого документа дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності певного виду, всі суб'єкти господарювання зобов'язані отримати зазначений документ для легального ведення свого бізнесу. Дозвіл на діяльність додатково буде добрим знаком для партнерів в надійності бізнесу.

Послуги для іноземців 2019-02-22 17:47:25

 

Україна, як країна з економікою, що розвивається і хорошим логістичним та географічним розташуванням привертає досить багато іноземних інвестицій і іноземців.

У той же час в силу законодавчих норм не завжди просто для громадянина іншої держави просто приїхати в Україну і почати тут свій бізнес або трудову кар'єру або навчання. Юридичних тонкощів багато і потрібно заздалегідь бути про них поінформованим.

Представництво в суді 2016-11-16 08:27:09

 

Представництво інтересів в суді – комплексна послуга, яка полягає у правовому аналізі спірної ситуації, досудовому чи альтернативному врегулюванні спору, захисту інтересів в суді і супроводженню процедури виконання судового рішення. Маючи багаторічний досвід представництва інтересів в судах різних інстанцій, ми можемо впевнено захищати Ваші права та інтереси в спірних ситуаціях.

Тендерні процедури Prozorro 2017-04-26 12:05:13

 

Тендерні процедури - придбання товарів, отримання послуг і робіт за державні кошти з використанням системи електронних закупівель Prozorro.

Система електронних державних закупівель Prozorro була розроблена більше 2 років тому неурядової міжнародної організацією по боротьбі з корупцією та дослідженню рівня корупції по всьому світу Transparency International за участю команди волонтерів, активістів та інститутів українського громадянського суспільства.

Аграрне право 2020-05-18 19:39:10

 

Безперечно, що агробізнес є рушієм розвитку української економіки, запорукою її продовольчої стабільності, безпеки та процвітання. До всього сказаного це та сфера економіки, яка найбільше інтегрована у світову економіку, бо ж експорт готової продукції та техніки, імпорт насіння, добрив та засобів захисту зростають з кожним роком.

Інтелектуальна власність 2017-03-24 12:34:56

 

Інтелектуальна власність – право особи  на результати інтелектуальної творчої діяльності. 

Виходячи з цього, кожна фізична особа або юридична особа може бути власником прав на інтелектуальну власність.

Право інтелектуальної власності становлять особисті немайнові та (або) майнові права інтелектуальної власності. 

Митно-брокерські послуги 2017-03-24 12:02:04

 

Послуги з супроводження зовнішньоекономічних операцій, митно-брокерські послуги. Наші досвідчені спеціалісти у митній справі допоможуть Вам у проходженні складних процедур митного оформлення, наші юристи допоможуть Вам скласти зовнішньоекономічний контракт та підготують для Вас перелік дозвільних документів, наші бухгалтери-експерти допоможуть Вам правильно спланувати Ваші податкові зобов’язання та застережуть від помилок при обліку зовнішньоекономічних операцій.

Цільові бізнес рішення 2019-01-14 21:56:22

У процесі ведення бізнесу будь-якої компанії необхідна надійна підтримка у правовій та бухгалтерської сфері. Саме форма аутсорсингу найбільш ефективна для цього типу послуг. Аутсорсинг бухгалтерських та юридичних послуг це дійсно необхідність в сучасному світі. І саме завдяки досвіду в підтримці іншого бізнесу - наші спеціалісти можуть запропонувати ще більші можливості.

OGP - Lawyers & Accountants


Українська економіка трансформується на фоні євроінтеграції та глобалізації ринків. Бізнес для поліпшення своєї конкурентоспроможності просто зобов'язаний знаходити оптимальні рішення, в тому числі в сфері юриспруденції та бухгалтерії.

Аутсорсінг бухгалтерського обслуговування, юридична підтримка, пошук оптимальних управлінських рішень і просування компанії на суміжні європейські ринки - це наша задача!

Компанія OGP пропонує комплексні рішення, за принципом аутсорсінгу бізнес процесів в сфері юриспруденції та бухгалтерського обслуговування.
11 років ми професійно займаємося підтримкою бізнесу.
Ми зареєстрували понад 1000 підприємств.
Отримали понад 500 ліцензій і 500 дозволів на різні види діяльності.
Виграли більше 20 судів в сфері захисту торгових марок, в господарській сфері та оскаржували рішення державних органів.
Наші клієнти по бухгалтерії з нуля ставали великими платниками податків.

Ми успішно обслуговуємо як український мікро-бізнес, так і великих клієнтів з іноземними інвестиціями. Вибирайте аутсорсінг в OGP, і ви завжди зможете сконцентруватися на основних цілях вашої компанії, а ми професійно виконаємо юридичні та бухгалтерські завдання.
 
OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтесь та ставте Ваші запитання на нашій сторінці у Facebook

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або