OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Ліцензія на обслуговування мереж 2015-10-13 15:25:47

Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» встановлено необхідність отримання ліцензії для здійснення діяльності у сфері телекомунікацій. Одним з видів даної діяльності є надання послуг з експлуатації та технічного обслуговування телекомунікаційних мереж, мереж ефірного радіо- і телемовлення, проводового радіомовлення та телемереж.

Суб'єкти господарювання будь-якої форми власності можуть отримати ліцензії на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації:

1. мереж ефірного телемовлення (ліцензія видається на заявлені регіони);

2. мереж ефірного радіомовлення (ліцензія видається на заявлені регіони);

3. мереж проводового радіомовлення (ліцензія видається на заявлені регіони);

4. телемереж (телекомунікаційних мереж, для Інтернет провайдерів і операторів) (ліцензія видається на окремі населені пункти).

Дія ліцензії на технічне обслуговування телекомунікаційних мереж поширюється на заявлений регіон або населений пункт впродовж 5 років.

 

Наша компанія готова надати Вам комплекс послуг з отримання ліцензії на обслуговування мереж.

Строки і вартість:

Строк отримання ліцензії - 30 робочих днів (з дня надання необхідних документів).

Вартість юридичних послуг (отримання ліцензії на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж) залежить він кількості населення населеного пункту:

6000 гривень - для міста з населенням від 100 000 чоловік;

5000 гривень - для міста з населенням від 20 000 до 100 000 чоловік;

4000 гривень - для міста (села) з населенням до 20 000 жителів.

Вартість послуг з отримання ліцензій на експлуатацію та обслуговування ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення - договірна.

 

Обов'язкові платежі державі за видачу ліцензії на право надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж:

ефірного телемовлення - 1700 гривень;

ефірного радіомовлення - 1700 гривень;

проводового радіомовлення - 340 гривень;

телемереж - 4250 гривень (на територію окремого населеного пункту).

 

Ліцензія на послуги технічного обслуговування телемережі
Ліцензія на послуги технічного обслуговування телемережі

 

Документи та інформація, які необхідні для отримання ліцензії на технічне обслуговування телекомунікаційних мереж:

1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. - Копія.

2. Копії установчих документів, засвідчені нотаріально або органом, який видав оригінал документа (для юридичних осіб);

2. Копія свідоцтва про право власності на виробниче приміщення (завірене печаткою підприємства) або копія договору оренди виробничого приміщення;

3. Плани утворення та використання телекомунікаційної мережі з підписом заявника - суб'єкта господарської діяльності;

4. Баланс і фінансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний рік.

 

5 основних переваг, які надає Вам ліцензія на технічне обслуговування телекомунікаційних мереж:

1. Можливість законно здійснювати діяльність з надання послуг з обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж.

2. Можливість рекламувати дану діяльність.

3. Можливість розширити свій бізнес.

4. У сучасному світі існує великий попит на телекомунікаційні послуги, а, отже, і на обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж.

5. Вас не притягнуть до адміністративної відповідальності за незаконне здійснення даної діяльності.

 

Комплекс юридичних послуг, який Ви отримуєте при замовленні ліцензії:

1. Консультація юриста про необхідність отримання ліцензії і про дотримання ліцензійних умов.

2. Складання необхідного пакету документів.

3. Подача документів.

4. Отримання ліцензії на технічне обслуговування телекомунікаційних мереж.

5. Реєстрація в реєстрі операторів і провайдерів.

 

Додаткові послуги:

1. Складання звітів 11-ЯТП, 5-КТ;

2. Складання статуту (для юридичних осіб);

3. Складання інвестиційного договору;

4. Складання договору оренди;

5. Отримання ліцензії на право використання радіочастотного ресурсу (є обов'язковою при наданні послуг зв'язку за допомогою частотного ресурсу).

 

Наша компанія надає юридичні послуги з 2009 року. Наші професіонали мають багаторічний досвід у наданні юридичної допомоги, у тому числі і в отриманні ліцензій на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного радіо- і телемовлення, проводового радіомовлення та телемереж.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання ліцензії - телефонуйте, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж.

Органом ліцензування даної діяльності є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Суб'єкти господарювання, які бажають здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, зобов'язані (згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телекомунікації") подати в НКРЗІ повідомлення про внесення до реєстру операторів і провайдерів.

Ліцензійні умови надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж встановлюють вичерпний перелік кваліфікаційних, організаційних, технологічних та інших вимог, які є обов'язковими для всіх суб'єктів даної діяльності.

Існує ряд вимог, які впливають на отримання ліцензії на технічне обслуговування телекомунікаційних мереж. Насамперед до них відносяться:

1. Штат суб’єкта господарювання, який безпосередньо виконує функції з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж, повинен налічувати як мінімум 30 відсотків працівників, які мають базову вищу освіту в галузі зв’язку та досвід роботи (не менше 1 року) у сфері телекомунікацій;

2. Суб'єкт господарювання - фізична особа повинен мати базову вищу або вищу освіту та досвід роботи (не менше 2 років) у сфері надання телекомунікаційних послуг;

3. При наданні послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж ефірного радіомовлення, телемовлення, ліцензіат повинен встановити і експлуатувати телекомунікаційне обладнання, яке включене до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування;

4. При здійсненні технічного обслуговування та експлуатації радіоелектронних засобів мовлення ліцензіат повинен мати дозволи на експлуатацію засобів мовлення;

5. При наданні послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж ефірного радіомовлення - укласти договір з підприємством, яке має ліцензію на мовлення;

6. Ліцензіат повинен розробити проектну документацію (при наданні послуг з технічного обслуговування і експлуатації мереж ефірного радіомовлення, телемовлення, проводового радіомовлення, телемереж) відповідно до норм технологічного проектування.

Ліцензіат повинен у місячний термін поінформувати НКРЗІ про початок надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації мереж за ліцензією.

Ліцензіат зобов'язаний здійснювати необхідні ремонтні та профілактичні роботи, які повинні плануватися на час, найбільш зручний для споживача. При цьому графік виконання робіт повинен бути погоджений з операторами мереж, з якими взаємодіє ліцензіат, не пізніше як за п'ять робочих днів.

 

Правове регулювання технічного обслуговування телекомунікаційних мереж складають:

1. Закони України:

«Про телекомунікації»;

«Про ліцензування видів господарської діяльності»;

2. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації № 513 від 11.11.2010 року «Про затвердження ліцензійних умов провадження діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж »;

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 5.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Кодекс України про адміністративні правопорушення встановлює відповідальність за надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж без ліцензії, за порушення порядку та умов надання даних послуг, за порушення умов та правил, які регламентують дану діяльність.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або