OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Ліцензія на роздрібний продаж пива 2015-10-29 10:52:39

Роздрібна торгівля пивом є одним з найпопулярніших видів бізнесу. З 01.07.2015 пиво відноситься до алкогольних напоїв, реалізація яких є ліцензійною діяльністю. Суб'єкти господарювання всіх форм власності можуть займатися роздрібною торгівлею пива за умови наявності ліцензії.

Пиво - насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій із вмістом спирту етилового від 0,5 відсотка об'ємних одиниць, одержаний під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203.

Під «роздрібною торгівлею» пивом слід розуміти діяльність із продажу даного товару безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого (некомерційного) використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, барах, кафе та інших закладах громадського харчування.

Ліцензія на роздрібну торгівлю пивом видається строком на один рік за місцем торгівлі.

 

Наші юристи готові надати Вам комплекс послуг з отримання ліцензії на продаж пива.

Строки і вартість:

Строк отримання ліцензії - 10 робочих днів (з дня надання необхідних документів).

Вартість юридичних послуг - 1500 гривень.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю пивом становить:

8000 гривень на рік (по 2000 гривень кожен квартал) - на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (або ж книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі; для місць торгівлі, розташованих за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м. (на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (або книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

500 гривень на рік (125 гривень кожен квартал) - на території сіл і селищ, за винятком тих, які знаходяться в межах території міст (на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (або книгу обліку розрахункових операцій), який знаходиться у місці торгівлі).

Плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі пивом сплачується рівними частками щоквартально, а перший платіж здійснюється до отримання ліцензії.

 

Документи та інформація, які необхідні для отримання ліцензії на роздрібну торгівля пивом:

1. Копію документа про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів, засвідчену підписом керівника та печаткою підприємства, у разі використання товарно-касових книг - довідку відповідного фінансового органу про реєстрацію товарно-касової книги (крім організацій та підприємств споживчої кооперації, які ведуть облік руху товарів і готівки відповідно до Правил складання, обробки і затвердження товарно-грошових звітів торговельних підприємств споживчої кооперації, які приймаються Мінфіном). Фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи -  пред'являється книга обліку доходів і витрат;

2. Договір оренди торгового приміщення, завірений в установленому порядку;

3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

4. Квитанція про оплату ліцензії з мокрою печаткою банку.

 

5 основних переваг, які надає Вам ліцензія на пиво:

1. Ви отримуєте право на роздрібну торгівлю пивом.

2. Роздрібна торгівля алкоголем є актуальним видом бізнесу в усі часи, а пиво - один з найпопулярніших у споживачів алкогольний продукт.

3. Наявність ліцензії на пиво привертає увагу і викликає довіру більшості споживачів.

4. Суб'єкт підприємницької діяльності, який легально займається роздрібною торгівлею пивом, значніше конкурентоспроможний.

5. Ви не будете притягнуті до адміністративної відповідальності за торгівлю даним напоєм без ліцензії.

 

Ви отримуєте наступний комплекс юридичних послуг:

1. Консультація досвідченого юриста з приводу необхідності та порядку одержання ліцензії.

2. Складання пакету документів, який необхідно подати для отримання ліцензії.

3. Подача пакету документів.

4. Отримання ліцензії на роздрібну торгівлю пивом.

 

Додаткові послуги:

1. Отримання довідки про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (видає ДПІ за місцем реєстрації). Цей документ повинен бути для отримання ліцензії.

2. Реєстрація в органах ДФС за неосновним місцем здійснення діяльності.

3. Реєстрація місць зберігання пива, які розташовані за іншою адресою, ніж місце здійснення торгівлі.

 

Наша компанія надає юридичні послуги суб'єктам підприємницької діяльності з 2009 року. Ми отримуємо більше 20 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями для наших клієнтів щорічно.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання ліцензії на пиво - телефонуйте, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти роздрібної торгівлі пивом.

Документи і заяву  подають до  Головних управлінь Міндоходів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі за місцем торгівлі, місцем приписки судна, формування поїзда.

Державна податкова інспекція як приймає заяви і документи, так і видає вже оформлені ліцензії (пакет документів подається за місцем торгівлі, місцем формування поїзда, приписки судна).

Заява та документи подаються уповноваженою особою заявника або надсилаються рекомендованим листом.

 

Правове регулювання роздрібної торгівлі пивом складають:

1. Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP;

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про Тимчасовий порядок видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» від 13 травня 1996 № 493;

3. Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції «Про Порядок оформлення та видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 14.02.2002 № 42.

Суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, вносять до Єдиного реєстру тільки ті місця зберігання алкогольних напоїв, які розташовані за іншою адресою, ніж місце здійснення торгівлі.

 

У кожному місці здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями повинна бути копія ліцензії на місці, помітному для споживачів.

Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачає деякі обмеження для продажу пива. Забороняється продаж пива (крім безалкогольного):

1. особами, які не досягли 18 років;

2. особам, які не досягли 18 років;

3. у приміщеннях і на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;

4. у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, які здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних секціях (відділах) універсальних торговельних організацій;

5. у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

6. з торгових автоматів;

7. з рук;

8. у невизначених для цього місцях торгівлі.

Займатися торгівлею пива на розлив для споживання на місці дозволяється виключно суб'єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб'єктів господарювання громадського харчування, підприємств з універсальним асортиментом товарів.

За роздрібну торгівлю пивом без ліцензії передбачена адміністративна відповідальність (штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції, знарядь виробництва і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, або без такої), а за торгівлю через електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що не зазначений у ліцензії передбачені фінансові санкції - 200 відсотків вартості реалізованої через такий контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій) продукції, але не менше 1000 гривень.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або