OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Представництво в суді 2013-03-31 16:35:09

 

Представництво інтересів в суді – комплексна послуга, яка полягає у правовому аналізі спірної ситуації, досудовому чи альтернативному врегулюванні спору, захисту інтересів в суді і супроводженню процедури виконання судового рішення. Маючи багаторічний досвід представництва інтересів в судах різних інстанцій, ми можемо впевнено захищати Ваші права та інтереси в спірних ситуаціях.

Замовляючи у нас послуги з представництва Ваших інтересів в суді, Ви можете отримати: усний чи письмовий висновок юриста-експерта, оформлення позовної заяви, супроводження досудового (альтернативного) врегулювання спору, адміністративне оскарження дій, бездіяльності державних органів чи посадових осіб, представництво в судах загальної юрисдикції (загальні суди, господарські суди, адміністративні суди), оскарження судових рішень чи постанов, супроводження виконання судових рішень та виконавчої процедури. 

 

Консультація юриста необхідна складова при прийнятті рішення в спірній ситуації. Якщо звернутись за консультацією юриста заздалегідь, то це навіть буде можливістю запобігти виникненню спору. Наші юристи можуть надати Вам усну чи письмову консультацію стосовно правовідносин між приватними особами, в тому числі суб’єктами господарювання та правовідносин з органами державної влади та посадовими особами. Вміле застосування правових норм забезпечить Вам досягнення Ваших інтересів. 

 

Досудове врегулювання спору – найкращий вихід з спірної ситуації. Ми допоможемо Вам захистити Ваші інтереси та правильно оформити всі документи при досудовому врегулюванню.

 

Медіація – альтернативне вирішення спору. Медіація це метод вирішення спору, який допомагає сторонам знайти та самостійно обрати варіант вирішення спору. Даний метод може забезпечити вигоду обох сторін та їх примирення. Наші спеціалісти можуть виступати модераторами медіації.

 

Адміністративне оскарження дій чи бездіяльності державних органів та посадових осіб – перший крок при виникненні спору з державними органами, податковою службою, посадовими особами, в тому числі посадовими особами місцевого самоврядування. Використання можливості адміністративного оскарження допоможе уникнути розвитку ситуації та унеможливить виникненню судових процедур.

 

Професійне представництво в суді – гарантія Вашої перемоги. Наші юристи мають багаторічний досвід в захисті інтересів в суді. Ми зможемо відстояти Ваші права та законні інтереси в суді, підготувати необхідну доказову базу, оскаржити рішення суду за необхідності. Наші юристи захистять Ваші інтереси в загальних судах (адміністративні, цивільні, трудові, сімейні та інші спори), адміністративних судах (захист проти дій чи бездіяльності державних органів), господарських судах (спори між суб’єктами господарювання).

 

Представництво інтересів у виконавчій службі та супроводження виконання рішення суду – необхідна складова, після вступу судового рішення у законну силу. Виконання судового рішення не проста справа, навіть для юридично досвідчених громадян, тож залучення професіоналів захистить Ваші інтереси.

 

Представництво інтересів в суді юристами нашої компанії – гарантія захисту Ваших прав та інтересів. 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або