OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Реєстрація підприємства в Україні 2013-03-09 23:51:28

 

Реєстрація підприємства – перший крок до створення власного бізнесу або крок до структурної перебудови існуючого бізнесу. Ми допоможемо знайти юридичну адресу, скласти статутні документи, обрати найбільш оптимальну систему оподаткування, сприяти у підборі видів діяльності (КВЕД) та проконсультуємо Вас стосовно ліцензій і дозволів, які потрібні для Вашої діяльності. 

Реєстрація підприємства з кожним роком стає більш прозорішою процедурою і більш легкою. В той же час ця процедура займає досить багато часу, наприклад: займання з самого ранку черги до реєстратора, поїздки у податкову інспекцію, замовлення печатки… І це тільки в тому разі буде єдиною проблемою, якщо всі документи у Вас будуть підготовлені юридично грамотно, та Ви володієте основами податкового законодавства і можете самостійно обрати систему оподаткування.

Ознайомитися з основними правилами в системі оподаткування Ви можете, скориставшись посиланням: «Новини в оподаткуванні у 2018 році».

 

Для прийняття рішення щодо реєстрації підприємства та визначення основних переваг і недоліків кожної організаційно-правової форми нижче приведено їх основний перелік.

 

Фізична особа-підприємець: фізична особа, яка веде систематичну господарську діяльність та зареєструвалась у державного реєстратора. ФОП можуть бути громадянин України або іноземець – головне мати місце реєстрації (місце проживання). Переваги: легкість створення і ведення діяльності. Недоліки: відповідальність всім своїм майном.

Вартість реєстрації ФОП: 400 грн. нотаріальна довіреність, печатка 300 грн., послуги юриста 1 000 грн.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю: юридична особа, яка має статутний капітал, якій розподілений між учасниками. Найбільш розповсюджена форма реєстрації підприємства. Переваги: учасниками ТОВ можуть бути фізичні і юридичні особи (в тому числі нерезиденти), господарська відповідальність власників обмежується статутним капіталом, на сьогодні відсутній мінімальний статутний капітал. Недоліки: більш складна форма ведення бухгалтерського обліку, ніж у ФОП. 

Вартість реєстрації ТОВ: 400 грн нотаріальний довіреність від кожного учасника, печатка 300 грн., послуги юриста 2 000 грн.

 

Приватне підприємство – юридична особа, діяльність якої і правовий статус найменш врегульовано законодавчо. Не бажано реєструвати масштабні проекти за формою ПП. Переваги – загальні для юридичних осіб. Недоліки: податковий облік потрібно вести як і для всіх інших юридичних осіб, можливі стягнення не тільки на статутний капітал, а і на майно засновника, як правило засновником може бути тільки одна особа.

Вартість реєістрації ПП: 400 грн нотаріальний довіреність від кожного учасника, печатка 300 грн., послуги юриста 2 000 грн.

 

Акціонерне товариство. Акціонерне товариство - господарське товариство, статутний капітал якого поділено на визначену кількість часток однакової номінальної  вартості, корпоративні права за якими посвідчуються акціями. На сьогодні існую приватне акціонерне товариство і публічне акціонерне товариство. Публічне товариство може здійснювати публічне і приватне розміщення акцій. Приватне товариство – тільки приватне розміщення. Акціонерні товариства є ефективними формами для залучення масштабних інвестицій та для виходу на біржу цінних паперів.

Вартість реєстрації: договірна.

 

Повне товариство, командитне товариство і товариство з додатковою відповідальністю можуть бути цікаві виключно, якщо є законодавчі вимоги реєструватися за такою формою для певного виду діяльності. В даних організаційно-правових формах рівень відповідальності засновників по боргам підприємства більший ніж їх вклад у статутний капітал.

В той же час крім приведених вище організаційних форм є менш поширені наступні: державні і комунальні підприємства, виробничі кооперативи та підприємства споживчої кооперації, фермерське господарство, підприємства з іноземними інвестиціями, асоціації, корпорації, благодійні організації, громадські організації та громадські спілки.

 

Реєстрація підприємства – один з напрямів діяльності нашої компанії. Ми готові допомогти Вам зробити перші кроки у напряму побудови Вашого бізнес - проекту, та підтримаємо при вирішенні питань що до бухгалтерського обслуговування та отримання дозвільних документів і ліцензій.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message