OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Ліцензія на експорт, вивезення товарів 2016-07-21 20:13:27

 

Під експортом мається на увазі продаж товарів українськими суб'єктами господарювання іноземним суб'єктам господарської діяльності (у тому числі і з оплатою в негрошовій формі) з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України, у тому числі і реекспорт (раніше імпортованих на територію України) товарів.

Щорічно Кабінет Міністрів України визначає перелік товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню. Отже, якщо товар, який Ви хочете експортувати, вказаний в вищезазначеному переліку, Вам необхідно отримати ліцензію на експорт даного товару.

Ліцензія на експорт товарів видається з терміном дії, передбаченим законодавством України та умовами зовнішньоекономічного договору, і є дійсною для митного оформлення товарів протягом цього періоду, але не пізніше останнього дня календарного року, якщо інше не передбачено законодавством України. У разі встановлення кількісних обмежень на експорт товарів (квот) термін дії ліцензії не повинен перевищувати строку дії кількісних обмежень (квот).

Ліцензування експорту товарів здійснюється в автоматичному (для товарів, на які не встановлено квоти) і неавтоматичному режимі (для товарів, на експорт яких встановлені квоти).

 

Наша компанія готова надати Вам комплекс послуг з отримання ліцензії на експорт товарів.

Строки і вартість:

Строк отримання ліцензії:

у разі автоматичного ліцензування - 14 робочих днів;

у разі неавтоматичного ліцензування - 30 робочих днів.

Вартість юридичних послуг - 4000 гривень.

 

Обов'язкові платежі державі за ліцензію на експорт складають:

в режимі автоматичного ліцензування - 220 гривень;

в режимі неавтоматичного ліцензування - 780 гривень.

 

Документи, які необхідні для отримання ліцензії на право експорту товарів:

1. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, засвідчена в установленому законодавством порядку;

2. Копія зовнішньоекономічного договору (контракту), усі додатки та специфікації до нього, завірені в установленому законодавством порядку;

3. Експертний висновок з визначення країни походження та коду товару згідно з УКТ ЗЕД, який видається Торгово-промисловою палатою України або регіональною торгово - промисловою палатою.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має право вимагати документи, які підтверджують відомості, зазначені в заявці і зовнішньоекономічному договорі.

 

7 головних переваг, які дає Вам ліцензія на вивезення товарів:

1. Ви отримуєте можливість законно здійснювати експорт товарів.

2. Ви отримуєте вихід на світовий ринок.

3. Контрагенти (іноземні суб'єкти господарської діяльності) не будуть мати сумніву стосовно престижу Вашої організації.

4. Конкурентоспроможність суб'єкта, який легально займається експортом товарів значно вище.

5. У Вас з'являється можливість розширити свій бізнес.

6. Вас не будете притягнуто до адміністративної відповідальності за експорт товарів без ліцензії.

7. Ліцензія є обов'язковим документом при переміщенні товарів через кордон України.

 

Ви отримуєте наступний комплекс юридичних послуг:

Консультація досвідченого юриста.

Складання пакету документів, який необхідно подати для отримання ліцензії.

Подача пакету документів.

Отримання ліцензії на право експорту товарів.

 

Додаткові послуги:

Складання зовнішньоекономічного договору.

Отримання експертного висновку Торгово-промислової палати України про визначення країни походження та коду товару згідно з УКТ ЗЕД.

Акредитація на митниці.

 

Наша компанія надає юридичні послуги суб'єктам підприємницької діяльності з 2009 року. Ми маємо великий досвід у наданні юридичних послуг, у тому числі і в отриманні ліцензій на експорт товарів.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання ліцензії на експорт товарів - телефонуйте, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти експорту товарів.

Органами ліцензування є: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, обласні, Київська міська адміністрація.

Експорт та реалізація компенсаційної і прибуткової продукції, одержаної інвестором у власність на умовах угоди про розподіл продукції, не підлягає ліцензуванню.

Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності мають право укладати будь-які види зовнішньоекономічних контрактів (договорів), крім тих, які прямо заборонені законодавством України.

Страхування експорту товару з боку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності здійснюється в Україні на договірних засадах і є добровільним (якщо інше не передбачено законами України). Страхування експортних кредитів, позичок, окремих контрактів на поставку обладнання та машин, інвестицій як на території України, так і за її межами здійснюється спеціалізованим страховим акціонерним товариством, контрольний пакет акцій якого належить Кабінету Міністрів України.

Суб'єкти діяльності з експорту товарів ведуть оперативний та бухгалтерський облік зовнішньоекономічних операцій, а також статистичну звітність, яку надсилають органам Державної статистики України.

 

 

В Україні забороняється експорт:

предметів, що представляють національне, історичне, культурне або археологічне надбання українського народу, що визначається відповідно до законів України;

природних ресурсів, які вичерпуються, якщо обмеження застосовуються і до внутрішнього споживання або виробництва;

товарів з порушенням прав інтелектуальної власності;

товарів в рамках виконання рішень Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй про застосування обмежень або ембарго на поставки товарів у відповідну державу.

 

Правове регулювання експорту товарів складають:

Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2105 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 18.05.2005 № 362 «Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій»;

Наказ Міністерства економіки України від 09.09.2009 № 991 «Про порядок ліцензування експорту товарів»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 № 1176 «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2015 рік».

 

Відповідальність за правопорушення при здійсненні експорту товарів:

Адміністративна відповідальність за здійснення даної діяльності без ліцензії (штраф від 17 000 гривень до 34 000 гривень з конфіскацією продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, або без такої);

Штраф у сумі 10 відсотків вартості проведеної операції, перерахованої у валюту України за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим НБУ на день здійснення такої операції;

Тимчасове призупинення ліцензії у разі порушення чинних законів, якими регулюється експорт товарів.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або

OGP - Lawyers & Accountants