OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Висновок СЕС на документацію 2016-08-17 21:57:03

 

Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» проекти інструкційно-методичної, нормативно-технічної документації, документація на розроблювані техніку, устаткування, інструменти, технології, тощо є об’єктами державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Під нормативно-технічною документацією розуміють стандарти, технічні регламенти та технічні умови. Стандарти та технічні регламенти затверджують органи виконавчої влади, а технічні умови розробляються та затверджуються окремим підприємством. Зазвичай технічні умови розроблюються для конкретизації процесу виробництва (стосовно умов виробництва, сфери використання виробленого устаткування, техніки, особливостей певних деталей, технологій).

Висновок ДСЕЕ дійсний протягом терміну дії нормативного документу, який був об’єктом експертизи. У разі внесення змін до документу щодо сфери застосування, умов застосування об’єкта експертизи висновок ДСЕЕ втрачає силу.

Наша компанія готова надати Вам комплекс юридичних послуг з отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на документацію.

 

Строки і вартість:

Строк отримання висновку ДСЕЕ: 14 робочих днів

Вартість юридичних послуг - 6000 гривень.

У вартість включено всі необхідні державні платежі.

 

Документи, які необхідні для отримання висновку ДСЕЕ:

Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

Завірена копія документації, яка є об’єктом експертизи.

Банківські реквізити.

 

7 головних переваг, які дає Вам висновок ДСЕЕ на документацію:

1. Отримання висновку ДСЕЕ є необхідною умовою затвердження проектів інструкційно-методичної, нормативно-технічної документації.

2. Законна діяльність є запорукою більшої конкурентоздатності на ринку.

3. Наявність необхідних дозвільних документів викликає довіру контрагентів та споживачів.

4. Можливість брати участь у тендерах.

5. Можливість запатентувати нове технічне рішення, обладнання виріб та отримувати дохід від використання Вашого винаходу.

6. Можливість експортувати техніку, обладнання, устаткування.

7. Можливість співпрацювати з великими підприємствами, збільшити масштаби своєї діяльності.

 

Ви отримуєте наступний комплекс юридичних послуг:

Консультація досвідченого юриста.

Перевірка документації на відповідність санітарним нормам.

Розроблення необхідних документів для отримання висновку ДСЕЕ.

Подача пакету документів.

Отримання висновку ДСЕЕ.

 

Додаткові послуги:

Розроблення технічних умов.

Отримання висновку ДСЕЕ на продукцію.

Отримання висновку ДСЕЕ на діючий об’єкт (приміщення).

Реєстрація торгової марки.

 

Наша компанія надає юридичні послуги суб'єктам господарської діяльності з 2009 року. Юристи нашої організації мають великий досвід у наданні юридичних послуг, у тому числі і в отриманні висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Якщо у Вас виникли питання з приводу отримання висновку ДСЕЕ - телефонуйте, наші юристи готові надати безкоштовну консультацію.

 

Правові аспекти отримання висновку санітарно-епідеміологічної експертизи документації.

ДСЕЕ проводиться органами державної санітарно-епідеміологічної служби, а в особливо складних випадках (відсутність санітарних норм тощо) - комісіями, що утворюються головним державним санітарним лікарем та які вповноважені на відповідний профіль діяльності. Експертиза проектів будівництва здійснюється відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

Перелік лабораторій, установ, організацій, що можуть залучатися до проведення ДСЕЕ, встановлюється головним державним санітарним лікарем України.

Висновок експертизи Ви можете оскаржити в адміністративному порядку або до суду протягом 1 місяця з дня його видачі. У випадку оскарження рішення в адміністративному порядку інстанція, до якої слід подавати скаргу, залежить від суб'єкта, який прийняв рішення. Так, якщо рішення було прийняте головним державним санітарним лікарем України, скаргу необхідно подавати до Кабінету Міністрів України. У випадку оскарження рішень головних державних санітарних лікарів та посадових осіб державної СЕС – головному державному санітарному лікарю.

 

Правове регулювання проведення ДСЕЕ документації:

Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;

Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.08.2003 № 1351 «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.06.1999 № 1109 «Про затвердження Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд в Україні»;

Наказ МОЗ України від 10.2000 № 247 «Про затвердження Тимчасового порядку проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи»

 

Відповідальність за порушення санітарного законодавства:

До осіб, винних у порушенні санітарних норм застосовується .адміністративна відповідальність в основному у вигляді штрафу (розмір залежить від виду правопорушення).

До підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосовуються фінансові санкції, розмір яких залежить від виду порушення.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

 

Працюємо та разом допомагаємо Перемагати

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 83 30

 

або