OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Як агентству з працевлаштування виконувати ліцензійні умови? 2019-03-22 20:54:40

 

Крім отримання ліцензії до агентства з працевлаштування за кордоном виставляється ряд вимог, які є обов'язковими до виконання. Часто до наших юристів звертаються фінансово успішні агентства, які приділили достатньо уваги маркетингу і в той же час пропустили ряд вимог, які існують в цій сфері. Іноді наслідки порушення ліцензійних умов можуть поставити під питання взагалі існування такого проекту.

Для досягнення успіху в тій чи іншій сфері знання всіх нюансів і правил є абсолютною необхідністю. Отримуючи ліцензію на посередництво у працевлаштуванні краще заздалегідь підготуватися до юридичних вимог. Пропонуємо вивчення ліцензійних умов з працевлаштування за кордоном як спосіб зробити свою справу більш ефективною і захищеною. Вимоги до агентств можна розділити на наступні групи:

- організаційні,

- кадрові,

- юридичні.

 

Організаційні вимоги: 

 1. Місце надання послуг. Офіс має знаходитись у нежитловому фонді. В офісі обов'язково повинна бути оргтехніка: комп'ютер з доступом в Інтернет, принтер, телефон.

 2. Вивіска. На вивісці біля входу в офіс вказується назва ліцензіата та графік роботи.

 3. Куточок споживача. Куточок розміщується на видному для споживачів місці. З вимогами щодо змісту куточка споживача можна ознайомитися в ліцензійних умовах з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

 4. Зберігання документів. Ліцензіат зобов'язаний зберігати всі договори ще протягом трьох років після закінчення їх строку дії.

 5. Звіт 1-ПА. Звіт подається раз на рік до 15 січня в будь-який центр зайнятості. Подавати звіт потрібно в паперовому вигляді в двох примірниках.

 6. Журнал обліку клієнтів. Форма журналу затверджена ліцензійними умовами, журнал прошнуровується і завіряється підписом ліцензіата. Журнал не потрібно реєструвати, він ведеться агентством самостійно.

 7. Веб-сайт агентства з працевлаштування. Рекомендуємо реєструвати домен, орендувати сервер на ім'я компанії.

 8. Інформаційні послуги. Інформація по вакансіях і оплаті праці надається агентствами на безкоштовній основі.

 9. Перевірка кваліфікації клієнта. Цей обов'язок лягає на ліцензіата, а кваліфікація та досвід роботи повинні підтверджуватися документально.

 

Кадрові вимоги: 

 1. Штатний юрист. У штаті агентства обов'язково повинен бути співробітник з вищою юридичною освітою або договір на юридичне обслуговування з юридичною компанією.

 

Юридичні вимоги: 

 1. Робота в рамках ЗЕД договорів. Ліцензіат може працювати тільки з тими компаніями, з яким укладено ЗЕД договір і його подали до органу ліцензування.

 2. Договір з клієнтом. Обов'язково укладається договір на надання послуги з клієнтом- фізичною особою.

 3. Актуальність ліцензійної справи. Компанія з працевлаштування за кордоном зобов'язана повідомляти органу ліцензування про будь-які зміни в документах, які подавалися для отримання ліцензії (зміна адреси, директора, новий ЗЕД договір і т. д.), а також про закриття/відкриття офісу, його причини і терміни.


Пам'ятайте про те, що, дотримуючись ліцензійних умов, Ви створюєте безпечні і надійні умови для функціонування і розвитку свого бізнесу.

 

OGP - CONSULTING PARTNERSHIP
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message