OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Як відкрити агентство з працевлаштування 2018-10-25 21:00:00

 

Агентство з працевлаштування - це актуальний бізнес в наш час. В цей же момент існує цілий ряд міфів в даній галузі. Багато хто вважає, що бути посередником це легко і прибутково, інші - що це дуже важкий бізнес.

У цій статті ми покажемо всі етапи і витрати для відкриття агентства.

Отже, до того, як Ви приймете рішення відкривати своє агентство з працевлаштування радимо Вам насамперед ознайомитися з Ліцензійними умовами з посередництва у працевлаштуванні за кордон, прийнятих Постановою Кабінету Міністрів України № 1060 від 16.12.2015 року. Також можна стисло ознайомитися на цій сторінці⇒.

Другим необхідним кроком буде вивчення роботи майбутніх конкурентів-колег. Зробити це можна через Інтернет, або на місці, якщо Ви перебуваєте в невеликому місті.

Проаналізувавши їх діяльність, порядок роботи, можливий потік клієнтів, а також нормативне регулювання майбутній посередник вже на етапі заснування компанії буде розуміти свої цілі, а головне - як можна відрізнятися від конкурентів.

 

Блок перший - юридичний.

Прийнявши рішення починати бізнес з посередництва у працевлаштуванні, слід відкрити ТОВ або фізичну особу-підприємця. Подробиці про відкриття компанії ⇒

Як ТОВ агентство виглядає більш солідно перед клієнтами, але потрібно розуміти, що вести бухгалтерію може бути складно самостійно і необхідно буде заручитися послугами бухгалтера.

Перша порада: ТОВ може мати оборот до 1 мільйона гривень на рік на загальній системі оподаткування, без обов'язку реєструватися платником ПДВ. ФОП краще бути на другій групі єдиного податку - це найбільш вигідно якщо приймати платежі від фізичних осіб - клієнтів. При цьому друга група не дозволяє приймати платежі від іноземної компанії. Третя група єдиного податку для підприємця дозволяє приймати платежі від іноземної компанії і від фізичних осіб-клієнтів, але при цьому необхідно платити 5% податку від обороту щоквартально.

Далі слід подумати про отримання ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордон. Перша задача - знайти надійного партнера з великим переліком вакансій або краще навіть кілька партнерів в різних країнах. Друга задача - взяти у нових партнерів документи про їх реєстрацію, перевести і підготувати контракти з цими компаніями і проекти трудових договорів. Всі ці документи будуть основою для отримання ліцензії в Міністерстві соціальної політики України.

Друга порада: так як основа бізнесу - це надійний партнер, дуже важливо знайти іноземну компанію, з широким переліком вакансій, яка готова оплачувати відповідну винагороду за кожного знайденого кандидата. Основа посередницького бізнесу - це саме оплати закордонних компаній.

 

Консультації юристів в цьому бізнесі - не розкіш, а необхідність, яка закріплена Ліцензійними умовами. Агентство повинно мати або штатного юриста, або за договором обслуговуватися юридичною компанією.

 

Блок другий - організаційний.

Отже, Ліцензійними умовами закріплена необхідність наявності веб-сайту і нежитлового приміщення для діяльності. Тому вже на етапі отримання ліцензії повинен бути організований офіс в нежитловому приміщенні і розпочато роботу з підготовки веб сайту.

Третя порада: саме офіс в потрібному місці, помітний для потенційних клієнтів буде виділяти агентство серед інших. Але ще більш важливе значення має веб-сайт і робота з соціальними мережами. Дані свідчать однозначно - більше половини клієнтів приходять після відвідування сайту або сторінки в соціальних мережах. Інша, менша половина, буде приходити за рекомендаціями вже існуючих клієнтів і ще в меншій мірі від реклами в газетах і від вивісок на вулицях. Робота з веб-сайтом буде найбільш ефективною і найбільш витратною, тому краще заздалегідь знайти надійного виконавця для просування сайту та реклами.

 

Блок третій - фінансовий.

Скільки можна заробити? Ми наводимо лише базові цифри, у кожного окремого випадку вони можуть відрізнятися.

Первинні вкладення агентства з працевлаштування:

Реєстрація фізичної особи-підприємця або юридичної особи

Держава не стягує плату за реєстрацію суб'єкта господарської діяльності

Веб сайт - розробка

15 000 грн.

Отримання ліцензії

7000 грн. (послуги юриста включно з державним митом)

Настроювання рекламних компаній в соціальних мережах і  Google

3000 грн.

Приведення в порядок офісу перед відкриттям і підготовка куточка споживача

1000 грн.

Всього

26 000 грн.

 

Щомісячні платежі посередника з працевлаштування:

Оплата праці найманих працівників, включаючи податки

10 000 грн.

Оренда офісу

4000 грн.

Телефон, інтернет

1000 грн.

Оплата реклами

5000 грн.

Всього

20 000 грн.

 

Доходи посередника (Статистика взята на підставі досвіду роботи польських лізингових компаній):

Класифікація працівників

Мінімальна винагорода агентству від роботодавця за одного кандидата

Різноробочий без певного досвіду роботи

800 грн.

Спеціаліст початкового рівня з мінімальним досвідом роботи

1000 грн.

Спеціаліст, наприклад: водій, будівельник, зварювальник, електрик.

1500 грн

Висококваліфікований фахівець з хорошим досвідом роботи і навиками, включаючи навички спілкування польською (англійською)

3000 грн.

 

Простий розрахунок показує, що для покриття щомісячних витрат потрібно залучити близько 20 чоловік в місяць. Ми навмисно не вказуємо можливість отримувати дохід від кандидатів-претендентів, так як хоча така практика і дозволена законом, але на ринку України вона все менше і менше використовується. Також не потрібно забувати про додаткові послуги, які можуть бути корисними для споживачів: допомога в отримання візи, переклад документів, допомога в отриманні закордонного паспорта, організація переїзду до місця роботи.

 

Багато чи мало можна заробити - поняття оціночні і індивідуальні, але факти говорять самі за себе - тенденція трудової міграції зберігається, а кількість європейських компаній готових працевлаштувати українців продовжує зростати.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.80

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message