OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Відмова у видачі ліцензій на працевлаштування 2017-08-16 16:17:50

 

З кожним роком більшість охочих мати ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном отримують негативні рішення по заяві від органів ліцензування у вигляді залишення заяви про отримання ліцензії без її розгляду або взагалі відмову у видачі такої ліцензії.

Для цього проаналізуємо дані за липень місяць 2016 року та липень 2017  відповідно до поданих заяв та виданих наказів органів ліцензування з офіційного сайту Міністерства соціальної політики України.

 

Розрахунок поданих заяв та прийнятих рішень 

Рік

Липень 2016

Липень 2017

Всього

41

64

Позитивне рішення для юридичної особи

19

11

Позитивне рішення  для фізичної особи-підприємця

12

6

Переоформлених ліцензій

0

0

Анульованих ліцензій

0

3

Недійсних ліцензій

0

0

Рішення про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду

9

43

Рішення про відмову у видачі ліцензії

1

1

 

Кількісний показник

Рік        

Липень 2016

Липень 2017

Позитивно прийнятих рішень

31

17

Відмови, анулювання, рішення без розгляду

10

47

 

Відсотковий показник

Рік

Липень 2016

Липень 2017

Позитивно прийнятих рішень

76 %

27 %

Відмови, анулювання, рішення без розгляду

24 %

73 %

 

Отже,

 • навантаження по розгляду заяв збільшилося в 1.5 рази;
 • позитивно прийнятих рішень зменшилось майже в 3 рази.

 

 Причини залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду:

 1. Документи з підписами, які додаються до заяви, були подані не в повному обсязі;
 2. Заява або один із документів, що додається до заяви: підписаний особою, яка не має на це повноважень; був виконаний  з порушенням вимог, встановлених в  Законі України «Про ліцензування видів господарської діяльності», був складений не згідно встановленої форми або не містить даних, які повинні обов’язково вносяться до них;
 3. Подання заяви відбулося з порушенням строків, які передбачені Законом;
 4. Відсутність у  ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомостей про здобувача ліцензії або якщо є відомості про припинення його державної реєстрації.

Орган ліцензування на протязі 3-х робочих днів з дня отримання заяви після того, як буде встановлена відсутність підстав для залишення заяви без розгляду розглядає саму заяву та додані до неї документи для того, аби встановити відсутність або наявність підстав для відмови у видачі ліцензії.

 

Відмова може бути в тих випадках, коли:

 1. Було встановлено невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, які встановлені для провадження виду господарської діяльності та зазначені в заяві;
 2. Виявлено недостовірні данні у підтверджуючих документах. Виявленням недостовірності даних є встановлення на момент подання документів здобувачем ліцензії чи ліцензіатом розбіжностей між вказаними даними та фактичним станом суб’єкта господарювання.
 3. Наявність громадянства Російської Федерації, так як законодавство України прямо забороняє громадянину Росії бути керівником, засновником та бенефіціаром фірми, яка буде займатися господарською діяльністю на підставі ліцензії в Україні.

У випадку відмови у видачі ліцензії за пунктом 1-м здобувач ліцензії може подати до органу ліцензування нову заяву про отримання ліцензії після усунення причин, що стали підставою для прийняття такого рішення. А за пунктом 2-м  суб’єкт господарювання може подати нову заяву не раніше ніж через три місяці з дати прийняття відповідного рішення про відмову.


Апеляція щодо прийнятого рішення про відмову

Якщо, в результаті Ви отримали рішення органу ліцензування про відмову, Ви маєте право подати апеляцію щодо прийнятого органом ліцензування рішення до спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування (Державна регуляторна служба України). Апеляція подається в довільній формі. До апеляції необхідно додати  документи, що підтверджують її обґрунтованість. Апеляції розглядаються у строк, що не перевищує десяти календарних днів з дня одержання від органу ліцензування запитуваних документів стосовно оскаржуваного рішення. Розпорядження про задоволення апеляції чи про відхилення апеляції надсилаються відповідному органу ліцензування та здобувачеві ліцензії протягом трьох робочих днів з дня їх прийняття.

 

Отримайте детальну інформацію про склад документів, які потрібні для ліцензії на посередництво у працевлаштування за кордон.

 

А саме краще рішення для виключення можливості отримання негативного рішення – це правильне оформлення та підготовка необхідних документів у відповідності з законодавством та відповідне подання заяви до органів ліцензування. Так Ви зможете зекономити власний час, сили та кошти і в необхідні Вам строки отримаєте бажаний результат.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message