OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Єдиний податок – реєстрація 2017-03-22 17:46:32

 

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування регламентується ст. 298 Податкового кодексу. Юридична особа або ФОП вправі перейти на спрощену систему як відразу під час реєстрації як суб’єкта господарювання, так і згодом, у будь-який час.

Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до органу державної податкової служби заяву про застосування спрощеної системи оподаткування за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів.

Зміна системи оподаткування або зміна групи платника єдиного податку шляхом переходу з однієї групи в іншу здійснюється як в обов'язковому порядку - причиною переходу є недотримання правил перебування на єдиному податку, так і у добровільному за бажанням платника податків - його бажання оптимізувати параметри своєї роботи за обсягом доходу, чисельності найманих працівників, видам діяльності і рівню оподаткування. 

 

Докладно про плюси і мінуси єдиного податку та таблиця ставок спрощеної системи оподаткування.

 

Обов'язкова зміна групи платників єдиного податку  регламентована п.293.8 ПКУ, згідно з яким, це відбувається при перевищенні в звітному кварталі встановленого обсягу доходу та кількості найманих працівників відповідної групи. Як відомо, для кожної групи єдиного податку встановлено певний розмір доходу платника податків за відповідний період. У разі перевищення особою, податковим законодавством передбачено зобов’язання для такої фізичної або юридичної особи перейти в наступному податковому кварталі на іншу групу або ж відмовитися від застосування до своєї діяльності спрощеної системи. Заява на зміну платником податку своєї групи спрощеної системи або ж обрання іншої системи оподаткування подається ними у територіальну податкову інспекцію не пізніше 20-го числа місяця, наступного за податковим періодом (кварталом), в якому був перевищений допустимий розмір доходу.

Добровільно змінювати групу платників єдиного податку можна раз в квартал (тобто 4 рази на рік), подавши відповідну заяву за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

Для новостворених суб’єктів господарювання процедура дещо відрізняється.

1) для Фізичних осіб-підприємців І і ІІ групи, які зареєстровані в установленому порядку до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для І або ІІ групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виписано свідоцтво платника єдиного податку;

2) суб’єкти господарювання ІІІ і IV групи, які зареєстровані в установленому законом порядку до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для ІІІ або IV групи, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

 

Реєстрація від А до Я. Повний комплекс юридичних і бухгалтерських послуг.

 

OGP - CONSULTING PARTNERSHIP
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message