OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

Програма Робота: СВОЯ ТЕПЛИЦЯ 2022-09-12 16:38:42

 

Дана грантова програма спрямована на створення або розвиток тепличного господарства. Отримувачами грантів можуть бути суб’єкти господарювання - юрособи (крім юросіб комунальної форми власності та суб’єктів господарювання державного сектору економіки) та ФОП, які провадять діяльність у сфері вирощування с/г культур на землях, на які право власності та/або користування підтверджено належними документами, а саме:

 1. Юридичні особи, кінцевими бенефіціарами та керівниками яких є виключно українці;
 2. Юридичні особи (ФОП):
 • які не перебувають та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території або в районі проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації, що підтверджено довідкою про взяття на облік ВПО;
 • не провадять господарську діяльність на території рф;
 • до них не застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи;
 • щодо яких не порушено справи про банкрутство/не перебувають у стан ліквідації;
 • щодо яких відсутнє рішення суду, яке за корупційні злочини;
 • не мають заборгованості перед держбюджетом.

Гранти надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні:

 • для першої 1000 заявок не більше 70% вартості проекту будівництва модульної теплиці - за рахунок грантів, але не більше 7 млн. гривень, не менше 30% - за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних);
 • для всіх наступних заявок не більше 50% вартості проекту - за рахунок грантів, але не більше 5 млн. гривень, не менше 50% - за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних). Кошти, що виділяються державою можуть використовуватися виключно для будівництва однієї модульної теплиці лише одному підприємцю.

Реалізацію проекту будівництва модульної теплиці отримувач повинен здійснювати на землях, право власності та/або користування на які підтверджено строком не менше ніж на 7 років.

Бухгалтерія для новостворених компаній.

Для отримання гранту підприємцю необхідно подати заяву, яка формується особисто або у відділенні банку засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі - Портал Дія) з використанням електронного підпису. Заява формується в довільній формі але з урахуванням відомостей, передбачених Додатком 2 до Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, затвердженого Постановою КМУ від 21 червня 2022 р. № 738. У заяві обов’язково отримувач коштів обирає банк і додає проект будівництва модульної теплиці з кошторисною документацією (типовий проект затверджується Мінагрополітики та розміщується на офіційному веб-сайті). Відповідальність за недостовірні відомостей, що містяться в заяві, несе сам підприємець. Банк вносить заяву до загального  реєстру та подає її до Мінагрополітики. Окрім того, банк самостійно забезпечує ведення реєстру поданих заяв, а також їх зберігання у базі даних протягом 3 років з дня закінчення прийому таких  заяв. Рішення про надання гранту приймається Мінагрополітики протягом 10 роб. днів і оформлюється наказом.

Після цього підприємець повинен підписати у відділенні банку договір про надання гранту у формі приєднання за формою, затвердженою Мінагрополітики, а також відкрити рахунок. Кошти, які надійдуть у безготівковій формі мають бути використані виключно за цільовим призначенням, оскільки банк під час реалізації проекту та протягом 3 років після його завершення проводить моніторинг стану будівництва (один раз на квартал) та стану провадження діяльності (один раз на півроку). Решту суми коштів своєї частки співфінансування отримувач переказує на власний рахунок самостійно.

Строк будівництва модульної теплиці не повинен перевищувати 12 місяців з моменту отримання коштів.

Підприємець також зобов’язується:

 • створити щонайменше 40 нових робочих місць;
 • провадити підприємницьку діяльність після закінчення будівництва протягом не менше 3 років та сплачувати протягом 3 років податки та збори.

У разі порушення вказаних вимог підприємець зобов’язується повернути різницю між фактично використаними бюджетними коштами та фактично сплаченими податками та зборами внаслідок реалізації проекту будівництва модульної теплиці до держбюджету не пізніше останнього робочого дня місяця, в якому спливає 3 роки з дати початку реалізації будівництва. Якщо ж отримувач фактично сплатив податки та збори на суму використаних бюджетних коштів раніше 3-річного строку, проект будівництва модульної теплиці підлягає зняттю з контролю, а відповідний договір вважається припиненим. 

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10

 

ПРОСТО НАЖМІТЬ:

 

або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message