OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Реєстрація касових апаратів 2015-04-20 15:07:21

У зв’язку зі змінами до Податкового кодексу України, суб’єктам господарювання, за рідким виключенням доведеться реєструвати реєстратори розрахункових операцій (касові апарати).

Отже: хто повинен зареєструвати касовий апарат та почати розрахунки за його допомогою?

Фізичні особи підприємці платники єдиного податку третьої груп необхідно буде це зробити до 1 липня 2015 року, а другої групи –  до 1 січня 2016 року;

Юридичні особи платники єдиного податку або на загальній системі, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також у сфері з приймання готівки для подальшого її переказу.

Виключення стосуються тільки щодо:

платників єдиного податку другої і третьої груп, які не застосовують реєстратори розрахункових операцій при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі;

платників єдиного податку першої групи, які взагалі звільнені від застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Також змінами до Податкового кодексу встановлено, що платники єдиного податку другої і третьої груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

 

Тобто тепер суб’єкти господарювання, які надають послуги та здійснюють торгівлю через інтернет-магазини зобов’язані використовувати касові апарати.

Для реєстрації касового апарату необхідні наступні документи:

договір з ЦСО (центр сервісного обслуговування) про обслуговування РРО;

договір оренди приміщення (якщо РРО реєструється для отримання ліцензії на торгівлю алкогольними виробами необхідне приміщення площею не менше 20 кв. метрів);

документ, що підтверджує купівлю чи оренду РРО;

паспорт РРО;

заповнена форма 1-РРО;

книга РРО (з наявним голографічним захистом);

довіреність (при подачі довіреною особою).

Процедура реєстрації касового апарата включає в себе такі етапи:

1) Заповнення і подача документів до відповідного податкового органу. Протягом 2 робочих днів після подачі документів можна отримувати фіскальний номер.

2) Фіскалізація касового апарату в центрі сервісного обслуговування, отримання довідки про опломбування та актів введення в експлуатацію.  

3) На цьому етапі проводиться вже реєстрація касового апарату та книги РРО. Для цього необхідні такі документи:

довідку про опломбування РРО;

акт введення в експлуатацію РРО;

книгу РРО.

Наступного робочого дня після подачі цих документів податкова повинна провести реєстрацію РРО і видати реєстраційне посвідчення та книгу.

Отже суб’єкти господарювання повинні заздалегідь підготуватись та придбати і зареєструвати касовий апарат. Звичайно, дані нововведення будуть сприяти прозорості бізнесу, в той же час керівництву підприємств та підприємцям необхідно: обрати оптимальний варіант касового апарату, навчити персонал його використовувати, оптимізувати власну бухгалтерію та документообіг та, нарешті, пройти всі непрості процедури по реєстрації РРО. Так як сама реєстрація РРО з численними чергами нагадує зовсім інші відносини між державою і бізнесом та зовсім інший період часу.

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message