OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Нові ліцензійні умови на промисловий вилов риби 2013-09-10 21:00:00

Ліцензія на промисловий вилов риби, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств надає право на використання риби та інших водних живих ресурсів, які перебувають у стані природної волі, шляхом їх вилучення (вилову,  добування, збирання) із природного або штучного середовища з метою задоволення потреб населення і народного господарства.

31 травня 2013 року Міністерством аграрної політики та продовольства України видано наказ № 341, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 р. за № 983/23515, яким затверджено нові ліцензійні умови провадження господарської діяльності, пов'язаної з промисловим виловом риби, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств.

Суб`єктами господарювання, які мають намір провадити господарську діяльність, пов'язану з промисловим виловом риби, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств (далі «Ліцензіат») можуть бути юридичні особи та фізичні особи – підприємці. 

Новими ліцензійними умовами, в порівняні з попередніми, внесені певні зміни в порядок отримання ліцензії та здійснення провадження господарської діяльності, пов'язаної з промисловим виловом риби, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств.

Розглянемо найголовніші новації нових ліцензійних умов на провадження господарської діяльності, пов'язаної з промисловим виловом риби.

В порівняні з попередніми ліцензійними умовами, новими ліцензійними умовами встановлено нові організаційні вимоги для Ліцензіата, відповідно до яких він повинен дотримуватись установленого чинним законодавством України порядку прийняття та оформлення громадян на роботу відповідно до вимог законодавства України про працю, а також забезпечити зберігання, транспортування, а також здавання вилученої риби на приймальні пункти в установленому законодавством порядку. Крім цього, Ліцензіат повинен видати рибалкам, відповідальним за промисловий вилов риби у їх виробничих підрозділах, усі необхідні документи, які надають право здійснювати промисловий вилов риби. У разі здійснення промислового вилову риби Ліцензіат повинен отримати квоти на вилов (добування) водних біоресурсів. Також Ліцензіат повиненподавати звіти до органів рибоохорони. 

Особливою умовою при проваджені Ліцензіатом господарської діяльності, пов'язаної з промисловим виловом риби, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств є ознайомлення ним осіб, які будуть здійснювати промисловий вилов риби, із Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Правилами промислового рибальства в басейні Чорного моря, Тимчасовими правилами промислового рибальства в басейні Азовського моря, Правилами промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, а також вимогами нових Ліцензійних умов.

Також в нових ліцензійних умовах передбачено, що всі риболовні судна повинні відповідати вимогам безпеки мореплавства та мати всі необхідні суднові документи згідно з чинним законодавством України, включаючи міжнародні зобов’язання України. Крім цього, Ліцензіат зобов'язаний забезпечити на суднах, що експлуатуються, обладнання, приміщення і умови проживання екіпажу згідно з Кодексом торговельного мореплавства України і міжнародними договорами.

Враховуючи вищевикладене, можливо зробити висновок, що новими ліцензійними умовами суттєво не змінено порядок отримання ліцензії на провадження господарської діяльності, пов'язаної з промисловим виловом риби, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств.

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message