OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Нові ліцензійні умови охоронної діяльності 2013-06-06 21:00:00

Нові ліцензійні умови провадження охоронної діяльності передбачені Наказом Міністерства Внутрішніх Справ України від 15.04.2013 року № 365 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності " та вступили в дію з моменту їх публікації від 07.06.2013 року.

Положення даних умов, спрямовані на регулювання організаційних, кваліфікаційних вимог та вимог до організації заходів охорони та їх здійснення. 

 Суб’єкти, які мають право на здійснення даного виду діяльності – юридичні особи всіх форм власності та фізичні особи-підприємці. 

Об’єктом охорони виступають фізичні особи та/або майно. 

До основних вимог організації провадження охоронної діяльності, згідно Наказу №365, додано інструкції, порядки та умови, які стосуються небезпечних і цінних вантажів, охорони об’єктів і приміщень, у яких культивуються, використовуються, зберігаються та знищуються нарковмісні рослини, а також використовується, зберігається та знищується отримана з них готова продукція чи відходи таких рослин, та  про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів,  законодавства щодо обладнання транспорту реагування суб’єкта охоронної діяльності засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами. Це є само по собі нововведенням у даних ліцензійних умовах, тому що конкретно вказують на ті нормативно-правові акти, яких необхідно дотримуватись, та які є обов’язковими до виконання, згідно даного виду провадження господарської діяльності.

Також, згідно даних умов спростився перелік необхідних документів, які потрібні при виконанні заходів оборони. Тепер під час виконання функціональних обов’язків необхідно лише наявність у персоналу охорони посвідчень.

Вагомим доповненням також є внесення пунктів централізованих систем спостереження, їх основних вимог та кваліфікаційного персоналу, засобів відео та фото зйомки, з обов’язковим їх подальшим збереженням з терміном не менше 14 днів від моменту даної фіксації.

Також, згідно нових ліцензійних умов, суб’єкти провадження охоронної діяльності, будуть змушені в договорах охорони вказувати умови відшкодування шкоди, яка може бути завдана через неналежне виконання зобов’язань перед замовником. Разом з тим, при припиненні охоронної діяльності філії чи відокремленого підрозділу, на який було видано копію ліцензії, ліцензійні умови передбачають повідомлення у 10-ти денний термін орган ліцензування, про припинення її діяльності.

Цікавим нововведенням є пункт 4.2.2. Ліцензійних умов, який передбачає заборону використання засобів радіозв'язку без наявності дозволу на їх використання на наданих радіочастотах, що само по собі змушує суб’єктів, які провадять охоронну діяльність отримувати даний дозвіл на кожен засіб радіозв’язку окремо.

Перелік документів, які необхідні для отримання ліцензії, чітко передбачений Новими ліцензійними умовами, із Додатками, які включають в себе:

- заяву про видачу ліцензії на охоронну діяльність;

- відомості про фахівця (фахівців) з організації заходів охорони;

- відомості про персонал, який залучається до охоронної діяльності;

- опис документів, що додаються до заяви про видачу ліцензії.

Для ведення даного виду господарської діяльності, окрім ліцензії на здійснення діяльності, потрібна ціла низка дозвільних документів, які носять як обов’язковий, так і добровільних характер. 

До таких документів можна віднести Свідоцтво про реєстрацію баз персональних даних. Дана процедура передбачена Законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297-VI, та є обов’язковою для суб’єктів господарювання, невиконання якої, тягне за собою накладення штрафу на суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, згідно КУпАП.

Також, слід зазначити важливість отримання дозволу використання засобів радіозв'язку на наданих радіочастотах, в Українському державному центрі радіочастот, а в певних випадках і ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України.

OGP - CONSULTING PARTNERSHIP
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message