OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

БІЗНЕС БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ 2017-10-15 21:00:00

 

Як працювати без ліцензії на працевлаштування за кордоном?

Згідно з українським законодавством посередництво у працевлаштуванні за кордоном може здійснюватися тільки за умови наявності ліцензії. Однак навіть ліцензія на даний вид діяльності не дає повної свободи у веденні бізнесу. Ліцензійні умови встановлюють правила здійснення даної діяльності, і часто дотримуватися встановлених правил практично неможливо.

 

Важка ноша - дотримання ліцензійних умов. На даний момент ліцензіату необхідно направляти в міністерство всі зовнішньоекономічні контракти з роботодавцями, легалізовані реєстраційні документи роботодавців з перекладом на українську мову. В умовах сучасних реалій такі норми стають надзвичайно складними до виконання, так як бізнес розвивається набагато більшими темпами, ніж наше законодавство. Для того, щоб мати привабливі пропозиції для шукачів роботи компаніям необхідно мати масу різноманітних вакансій в багатьох країнах світу. Ліцензійні умови ж вимагають працювати тільки за укладеними договорами і в рамках тих видів діяльності, які вказані в реєстраційних документах іноземного роботодавця. Але обов'язок отримання ліцензії на працевлаштування за кордон ніхто не відміняв⇒.

 

А що робити якщо ваш партнер - посередник? У такому випадку від вас додатково вимагатимуть реєстраційні документи безпосереднього роботодавця і договір між ними. На практиці виходить, що кожна норма викликає більше запитань, ніж відповідей, так як надавши весь ланцюжок контрагентів, ви все ще не можете мати повний доступ до всіх вакансій вашого посередника. Адже ви показали тільки одного роботодавця вашого посередника, а скільки у нього їх насправді?

Часто через складність нормативного регулювання посередництва у працевлаштуванні за кордоном агентствам доводиться неодноразово звертатися за допомогою до досвідчених юристів щоб організувати свою роботу відповідно до норм чинного законодавства. Даний факт ще раз підтверджує існування складнощів у розумінні норм ліцензійних умов.

 

Мораторій на перевірки наближається до завершення. Уже кілька років в Україні діє мораторій на перевірки, який закінчується 31 грудня 2017 року. Можна зробити припущення, що для деяких ліцензіатів дана обставина істотно вплине на розвиток бізнесу. А той факт, що порушення ліцензійних умов є таким же порушенням, як і здійснення діяльності без ліцензії, створюється ще один важіль тиску на ліцензіатів.

 

Наші юристи знають не тільки як активно розвиватися і відповідати всім вимогам законодавства.

Ми пішли далі - ми знаємо спосіб як законно працювати без ліцензії на працевлаштування і дотримання драконівських обмежень, як стати ще більш привабливим для шукачів роботи та конкурентоспроможним і недосяжним для корупційних перевірок бізнесу окремими українськими чиновниками.

 

Запишіться на індивідуальну юридичну консультацію і дізнайтеся, як законно працювати без ліцензії на працевлаштування за кордоном.

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message