OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Ліцензія на працевлаштування Мінекономіки 2020 2020-02-27 22:00:00

 

З 10 березня 2020 року органом ліцензування посередництва у працевлаштуванні за кордоном стає Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Дане рішення затверджено Постановою КМУ № 101 від 12.02.2020 року. До 10 березня в Україні фактично відсутній орган ліцензування цієї діяльності, адже Мінсоцполітики вже не має повноважень, а новий орган ліцензування їх ще не отримав.

 

Документи, які подавали до Мінсоцполітики з кінця грудня будуть відправлені до нового органу ліцензування з рекомендованими проектами рішень. Якщо є сумніви щодо правильності заповнених документів радимо написати лист про повернення документів, які подавались для отримання ліцензії, виправити помилки (внести актуальні дані) та подавати пакет документів до Мінекономіки. Документи, що були подані до Мінекономіки до набрання чинності повноважень щодо ліцензування працевлаштування за кордоном будуть розглянуті з10 березня.

 

Всі ліцензійні справи, що зберігаються в Міністерстві соціальної політики України буде направлено до Мінекономіки. Новий орган на своєму офіційному сайті має створити реєстр рішень у сфері ліцензування посередництва у працевлаштуванні за кордоном і загальний реєстр ліцензіатів.

 

Звертаємо увагу на те, що Кабінет Міністрів України не змінював Ліцензійні умови, зміни стосуються тільки органу ліцензування. Правила отримання ліцензії, а також правила діяльності для діючих ліцензіатів залишаються без змін.

 

Повідомлення про зміни у документах, які подавались для отримання ліцензії (зміна керівника, юридичної адреси, місця надання послуг, новий контракт) радимо подавати рекомендованим листом вже до нового органу ліцензування.

 

Міністерство соціальної політики України встигло затвердити план проведення перевірок агенцій з працевлаштування у 2020 році. Повідомляємо про те, що цей план так і залишиться не реалізованим, адже він є чинним тільки для органу, який вже не має повноважень щодо контролю. Фактично Мінсоцполітики не може його виконати, а Мінекономіки не має затвердженого плану для здійснення заходів контролю.

 

Що стосується звітів 1-ПА, то вони як і раніше подаються до центрів зайнятості щоквартально.

 

Часто наші юристи отримують питання стосовно того чи не відмінять ліцензію на працевлаштування за кордоном, адже в Верховній Раді України вже зареєстровано законопроект про скасування ліцензії. Інформуємо про те, що висновками комітетів та науково-експертного управління одностайно рекомендовано відхилити даний законопроект через його суспільну небезпечність та суперечність міжнародній практиці.

Отримуйте ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном⇒.

 

Будьте завжди в курсі правових нових з нашими юристами!

 

OGP - LAWYERS & ACCOUNTANTS
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message