OGP - CONSALTING PARTNERSHIP
Контакты:
Адрес:
ул. Соломенская дом 3, офис 807 г. Киев,
Телефон:
(044) 337-7315,
Электронная почта:
i@ogp.ua
+38(044) 337-7315
+38(050) 418-1589
+38(067) 471-5357

Україна, м. Київ,

вул. Солом`янська,

буд 3, офіс 807

Polska, Kraków,

ul. Kraszewskiego

36/128

Україна, Київ,

Polska, Kraków,

+48 12 881 27 87

Перевірки приватних дитячих садків у сфері дошкільної освіти 2019-11-20 22:00:00

 

Освітня діяльність у сфері дошкільної освіти відповідно до вітчизняного законодавства підлягає ліцензуванню. Отже, ліцензіати, які займаються дошкільною освітою є об’єктом планових перевірок, а інколи і позапланових.

В ліцензійних умовах провадження дошкільної освіти перераховані організаційні, кадрові та матеріально-технічні вимоги, дотримання яких є обов’язковою умовою для суб’єктів господарювання у даній сфері.  Виявлення недотримання даних вимог в ході планової або позапланової перевірки може потягнути за собою накладення санкцій, а в деяких випадках й анулювання ліцензій.

Зазвичай, ціль планових перевірок  - визначити чи дотримуються дитячі садки ліцензійних умов. Планові перевірки закладів дошкільної освіти проводять органи ліцензування, а саме обласні та Київська міська адміністрації. Дані перевірки проводяться відповідно до затвердженого річного плану. Перевірки на наступний рік затверджуються до 1 грудня  поточного року. Річні плани перевірок розміщуються у відкритому доступі на офіційних сайтах органів ліцензування.

 

До 2018 року для отримання ліцензії суб’єктам господарювання необхідно було подавати висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність матеріально-технічної бази, а також декларацію матеріально-технічної бази на відповідність пожежним нормам.

На разі, в Ліцензійних умовах такої норми немає, однак, отримавши ліцензію навчальний заклад повинен забезпечити наявність вищеперерахованих документів, адже вони є підтвердженням дотримання ліцензійних умов в частині матеріально-технічного забезпечення. Також, протягом місяця від дати отримання ліцензії, суб’єкт господарювання повинен розробити та подати до органу ліцензування план дій у разі позапланового припинення діяльності, а також порядок дій у разі відновлення такої діяльності. Відсутність даних документів може потягнути за собою накладення штрафів та анулювання ліцензії.

З позаплановою перевіркою до приватного дитячого садка може прийти Державна фіскальна служба України, Національна поліція України, Державна служба з питань праці та інші державні органи.

Позапланові заходи контролю у сфері дошкільної освітньої діяльності здійснюються за чітко встановленими в законодавстві підставами. Як правило до таких підстав відносять: звернення громадян зі скаргою про порушення їх прав, законних інтересів, спричинення шкоди навколишньому середовищу; перевірка виконання розпоряджень про усунення порушень та інші підстави.

Варто зазначити, що при позаплановій перевірці ліцензіату необхідно перевірити підставу перевірки та отримати копію наказу на проведення перевірки.

 

За провадження діяльності дитячих садків з порушенням умов ліцензування підприємців можуть притягнути до відповідальності у вигляді штрафу від 17000 до 34000 грн. А також, недотримання ліцензійних вимог закладами дошкільної освіти може потягнути за собою анулювання ліцензії.

 

OGP - CONSULTING PARTNERSHIP
Підписуйтеся і задавайте Ваші питання на нашій сторінці у Facebook
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

НАШІ КЛІЄНТИ

 • Антекстрой

  Антекстрой

 • Ассоциация медицинских организаций

  Ассоциация медицинских организаций

 • Бест Линк

  Бест Линк

 • БИХЕЛС

  БИХЕЛС

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ В МЕСЕНДЖЕРАХ

+38 067 469 86 10


ПРОСТО НАЖМІТЬ:


або

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ТА МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your message